Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen emberek...

Szerintetek milyen emberek használják GYK.hu ? Ki az aki manapság meg mindig használja ?

Figyelt kérdés
Úgy értem szerintetek normálisak vannak köztük érdekes figurák .

2020. dec. 20. 06:20
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%

én is függő lettem, de sokszor tényleg nem éri meg.

Nekem jobban bejön a külföldi Quora, ahol legtöbbször normálisan és értelmesebben válaszolnak meg kérdeznek. :)

2020. dec. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok a frusztrált ember itt szerintem, aki csak trollkodni jön, vagy kiélni más nyomorán a feszültségét. Nem hajlandó a sajátjától eltérő véleményt elfogadni és belegondolni, nem hajlandó egy kérdést értelmezni és segítően válaszolni, stb. Mintha egy stressz levezető oldalnak használnák sokan, ami szerintem gáz. 8 éve vagyok az oldal felhasználója, én azt látom, hogy hullámzó a színvonal (most pl. eléggé alja), de azért lekopogom... találkoztam itt már nagyon értelmes, értékes emberkékkel is.
2020. dec. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Meg persze vannak nagyon segítőkész emberek, akik tényleg segítenek meg végig olvassák még ha egy regényt írok azt is. Sok olyan választ kaptam évek alatt ami sokat segített nekem. :)
2020. dec. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg troll vagyok, de nem az aki baxtatja azt aki a "padlón van" hanem azt aki arrogáns.. azokat a megmondóembereket. Yt-n meg facebookon vagyok inkább aktív, nekem ez az oldal a gyerekkorom , itt lett csomó barátom sőt, még itt tanultam meg sok dolgot az autókról.
2020. dec. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Vécén ülés közben olvasgatom a gykt, elég normálisnak tartom magam amúgy.

De az tény, hogy elég sok defektes ember van az oldalon

2020. dec. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
A kerékpáros szekcióban van a legsegítőkészebb és legjobb fej társaság, a legtöbben anonimak, de én ott ha feltettem egy kérdést, rengeteg jó szándékú és segítőkész választ kaptam. Ha kiírtam a koromat, mert a válaszok szempontjából fontosnak gondoltam, akkor sem küldtek nyugdíjba, meg sosem mondták, hogy ne ugráljak ennyi idősen (középkorú vagyok), hanem sokat segítettek.
2020. dec. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
A közoktatás témát nézem leginkább és aki segítségre szorul és értelmesen, intelligensen kérdez, annak segítek.
2020. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
20 éves magányos srác vagyok, unalmas óráimban itt szoktam random kérdéseket olvasgatni, esetenként válaszolgatni.
2020. dec. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon sok frusztrált ember jár ide, aki itt vezeti le a feszültséget, ami általában trollkodásban és lepontozásban nyilvánul meg, vagy esetenként a direkt kötekedésben. Afféle feszültség levezetésnek élhetik meg és úgy veszik, hogy itt úgysincs következménye. Nekem nem tetszik ez a mentalitás, mert kiöli az oldal eredeti értelmét.

De szerencsére ezzel ellentétben akadnak még itt nagyon rendes emberkék, akik ténylegesen segíteni akarnak. Pár hónapja tettem fel egy kérdés és olyan rendes választ kaptam, hogy komolyan elérzékenyültem. Éreztem rajta, hogy tényleg önzetlenül szeretne segíteni, és kész lett volna meghallgatni a panaszaimat.. és azért az ilyenek nagyon jól tudnak esni, és a megnövekedett troll-szám miatt értékelem őket jobban. Az is nagyon jól tud esni egy-egy válaszom után, amikor kapok egy privátot, amiben leírják, hogy mennyire hálásak, és hogy mennyire sokat is segítettem nekik. Én például ezért vagyok itt, hogy segítsek és alkalomadtán én is kérdezzek. Engem nagyon jó érzéssel tölt el, amikor olyan visszajelzést kapok, hogy sokat segítettem és nagyra értékelik.

2020. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!