Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen emberek...

Szerintetek milyen emberek használják GYK.hu ? Ki az aki manapság meg mindig használja ?

Figyelt kérdés
Úgy értem szerintetek normálisak vannak köztük érdekes figurák .

2020. dec. 20. 06:20
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
8%
Oltássatok be magatokat!!!!
2020. dec. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
59%

8-as én vagyok az egyes..én normális vagyok.

legtöbbször kise írok kérdést mivel normális választ ritkán kapok pedig teljesen átlagos kérdést teszek fel...inkább csak olvasok kérdéseket meg válaszolok azt ennyi..szex témában meg hába írom oda hogy nem ismerkedő szándékból kérdedzek erre csak azért is kapok vagy 10 privátot...

2020. dec. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
33%
1_es vagyok miért pontoztatok le..ez nem az igazság? én csak azt mondom amivel találkoztam...vagy szerintetek itt teljesens szent nomádok járnak ide? akik nem trollkodnak vagy itt élik ki feszültségeiket??
2020. dec. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Látszik te is elég feszült vagy lovas csajszi...
2020. dec. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
95%
Kb. tíz éve regisztráltam, akkor lettem először munkanélküli, és arra voltam kíváncsi hova tovább (szakmát akartam váltani, végül is sikerült). Aztán eltelt 6-7 év, és a munkahelyem annyira unalmas volt, hogy újra feljöttem nézelődni, osztani az eszet.
2020. dec. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
21%
14.hát csodálod...ilyen emberekkel futok össze ha kérdezek vmit. már félek kérédst feltenni, főleg szex témában egyből jönnek a privátok hiába kérem hogy ne! meg amilyen stílsuban beszélnek egyesek főleg privátban...
2020. dec. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
18%
meg sok unatkozó kérdőívre vonja a 40es nőket vagy akárhányéveseket hogy mégis miért nem szül hisz ez a dolga mert nő..annyira idegesítenek az ilyen gondolkodású emberek..szerintem semmi dolga neki hogy miért főleg ha csak távoli ismerőse vagy kollégája.
2020. dec. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Frusztrált emberek, akik szeretik hallatni a véleményüket. Mint amilyen én is vagyok.
2020. dec. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
78%
meg olyanok is akik kiírnak olyan kérdést amit a googleben hamarabb megtalált volna mint itt válaszokra várva...
2020. dec. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, de az a csúnya büdös rossz Obelix még mindig itt van. Felismerem. Büdös mosdatlan Obelix.
2020. dec. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!