Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 26 éves nő vagyok. Miért...

26 éves nő vagyok. Miért van az,hogy az utóbbi időben látványosan észre lehet venni,hogy sok nő túl sokat képzel magáról? Ha bemegyek a boltokba is azt látom,hogy olyan lekicsinylően néznek más nőkre,hogy hihetetlen.

Figyelt kérdés
Főleg a korombeli nőknél vettem észre ezt leggyakrabban. Nagyon ritka, ha valaki szerény,mindegyik rámenősködik, felvág,és csúnyán is beszél.Nem csak azokra jellemző ez, akiknek drágább ruhájuk, cipőjük, táskájuk van, sima hétköznapi nőknél is abszolút előfordul.
2020. dec. 21. 18:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Azt hittem kifejezetten rám vetik ezeket a csúnya nezeseket a fiatal női eladók

Akkor ezek szerint nem csak belepzelem.... pedig én még csak vetélytárs se vagyok nekik mert nem a férfiakhoz vonzodom

2020. dec. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Jaj ezt én is észrevettem már. Valamelyik nap a tescoban a hülye p*csa olyan lenèzően bámult engem, aztán leesett kicsit később. A pasija rám nézett és végig mért, aztán lehet épp megpróbàlt a csaj kinyírni a szemével emiatt engem.

Jót röhögtem rajt. :D

Pont a pasija kell nekem.. igen persze

Szerintem azok akik ilyen látványosan próbálják lenézni meg zavarba hozni a nő társukat, azok valamiért féltékenyek a másikra, jobban nèzel ki, jobb a ruhád, táskád vagy csak annyi, hogy a pasija végig mért. Engedd el. Hülye krvákkal nem foglalkozunk jegyezd meg.

2020. dec. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
"Miért van az,hogy az utóbbi időben..." Azért, mert az evolusön beletáplálta a nőstény egyedekbe, hogy ilyesféle nonverbális jelekkel elűzzék a hímjétől a más potenciális anyajelölteket.
2020. dec. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ezt a férfiak szúrták el. Átlag alatti csaj ismerőseimre is van egy csomó jelentkező. Simán felnyomja ez az egójukat és valamilyen szinten, sajnos jogosan is.
2020. dec. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Nekem nincsenek kompexusaim, ezért nem képzelgek ilyenekről.


Viszont volt egy idő amikor erős szociális fóbiával küzdöttem. Na akkor aztán nemtől függetlenül tényleg mindenki csúnyán nézett rám, és jóformán a halálomat kívánta, ha pl nem pakoltam el elég gyorsan a cuccaimat a pénztárnál.

Legalábbis a mentálisan kiegyensúlyozatlan kis agyam ezt súgta nekem. A valóságban le sem szarták, hogy ott vagyok, csak tették a saját dolgukat.


Amúgy meg nem gondolod, hogy fárasztó lenne nőként mindig, mindenhol dühösen méregetni minden egyes nőt aki szembe jön velük?


Ennyi alapján ironikus módon szerintem pont hogy te vagy az, aki más nőket méreget rosszallóan, akik csak tennék a dolgukat.😅

Már ha nő vagy egyáltalán.😶

2020. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
...a básonyosan sima, feszes bőr verhetetlen, pláne ha 16 éves a nyuszifül..és ezt a csajszik jól tudják... Aki már 25 éves, az öreg..
2020. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, én eddig nem vettem észre hogy bárki lekicsinylően nézne rám. Lehet mert túl ronda vagyok, ki tudja, de lehet, hogy csak beképzeled vagy félreérted.
2020. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sem tünt fel.
2020. dec. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem tegnapelőtt a kasszánál tetőtől talpig végigmért egy korombeli csaj. Észrevettem, hogy rajtam mozog a feje. Engem ez nagyon idegesít, ilyenkor bele is szoktam nézni a szemükbe, addig, amíg vissza nem fordulnak (vagy észre nem veszik magukat).

Van egy tipikus birka réteg, aki ezt szokta csinálni...

2020. dec. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Én is ilyen helyzetre gondoltam,de van olyan sajnos aki nem értette a kérdésem lényegét.
2020. dec. 21. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!