Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hihetetlen az, ha egy...

Miért hihetetlen az, ha egy 17 éves fiú nem dolgozik és nem iszik alkoholt?

Figyelt kérdés
Nyáron nem dolgozom sehol, mindig visszautasítom az alkoholt és még nem volt barátnőm. Ez miért különös mindenkinek? Létezek egyáltalán?

2019. júl. 20. 21:45
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Sőt, buliban sem voltam még és nem is akarok menni.
2019. júl. 20. 21:50
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Nyugi. Én se dolgozok. A munka bűnös. Csak olyanok dolgoznak akiknek megéri feleslegesen dolgozni,100-200ezerért amiből meg sem lehet élni. Időpocsékolás és fárasztó.
2019. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Ezt mintha én írtam volna annyi különbséggel, hogy lány vagyok, és van barátom. Nem vagy egyedül, nyugi :D
2019. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Nem is fognak egyetemre jutni, akik 17 évesen kemény tanulás helyett játszák a megdonácpult mögött a nagy felnőttet... Ha vki arra büszke, hogy semmire se fogja vinni az életben, akkor hajrá!
2019. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

#2

Ha te egymagad nem tudsz megélni 150-200 ezer forintból, akkor itt egyedül veled van a baj, nem az összeggel. Így több millióból se tudnál megélni.


Kérdező, mert azt hiszik, hogy a legtöbb tizenéves mind iszik, bulizis, drogozik.

De nyugi, nincs veled baj. Továbbra is élj egészséges életet. Időközben pedig mind agyilag, mind érzelmileg is meg fogsz érni egy párkapcsolatra.

2019. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

17 évesen ugyanilyen voltam.


A bulizást viszont próbáld majd ki, lehet, hogy tetszeni fog!

Azért nem eredendően rossz dolog. ;)

Én kipróbáltam, nem nekem való dolog.

2019. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
2: Na meg van a tipikus "Anyuci Apuci eltart :$" állású gyerek. Sok sikert az életben, szükséged lesz rá amikor rájössz, hogy a szüleid sem élnek örökké. Akkor majd talán elgondolkozol, hogy az éhenhalás jobb-e a 200.000 Ft keresetnél. Bár a hozzászólásodból leszűrve, kétlem, hogy fektettél annyi energiát az életedbe, hogy valaha is felvegyenek olyan pozícióba ahol annyit keresnél.
2019. júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Hát, ha 17 évesen nem dolgoztam volna nyáron, nekem sem lett volna miből innom.
2019. júl. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Én is ilyen voltam, nincs ezzel baj, ismerek sok olyan ember aki már 13-14 évesen vedel, annyit iszik, el szökik otthonról, álltalában valamelyik árokba találták meg mindig, apja alig bírta haza hozni, szóval maradjon is így, mondjuk azért egyszer érdemes ki próbálni már nem azt hogy le iszod magadat a buliba ha nem meg kóstolod és egy kicsit bulizol is, munkát majd szerintem jövőre próbáld meg pár hétre, csak hogy lásd nem olyan könnyű megszerezni a pénzt.

Ugyan ilyen voltam én is, most így 21 évesen élem a kamasz koromat amit a te korodban kellet volna.

2019. júl. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
64%

"Hát, ha 17 évesen nem dolgoztam volna nyáron, nekem sem lett volna miből innom."


Talán van,akinek nem éri meg pihenés helyett 2 hónapot dolgozni azért,hogy pár nap alatt elköltse azt,amiért hónapokat kellett dolgozni.

Pláne,ha nem is vágyik rá.

Van elfoglaltság,ami ingyen van és kielégítő egy 10-en éves számára.


Sok gyerek még az egyetemi évek alatt sem dolgozik nyári szünetben.

Nem értem egy középiskolásnak miért kellene.

Ha valami nagyon költséges hobbira vágyna,amit a szülei nem tudnak neki biztosítani,akkor érthető lenne.


Elég lesz majd felnőttként szenvedni.

Amúgy is 18 év alatt csak korlátozott időben dolgozhatna,abból nem fogja leszűrni mi vár rá majd..

2019. júl. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!