Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a vegánok akik csak...

Azok a vegánok akik csak azért nem esznek húst, emrt tisztelik a természetet tényleg ennyire hülyék?

Figyelt kérdés

De most komolyan kérdem.


Oké, nem akar húst enni. Ő baja, azt csinál amit akar felőlem.

De azt komolyan nem tudják, hogy a természetben az egyik állat a másikat ÉLVE falja fel?


Voltam ám szafarizni családdal, hát nagyon jó volt látni ahogy az antilop deréktól lefele "nincs" és még él mondhatom :/. Mert az oroszlán épp letépte a lábait és épp a beleinél eszik valamit.


Egyre több ilyen van. Tescoban nyáron odajönnek mutogatni csirkékről disznókról képeket, hogy "élni akarok" miközben épp eszem az étteremben. (balatonfüred, mamma mia étterem, tesco)

Hát elküldtem őket a jó büdös tudjátokhova.

Nagyban elítélem a nagyüzemi állattartást, mert ott tényleg feleslegesen szenvednek az állatok. Van jobb módszer is. Húst meg kell enni. És kész. De ez ember függő. Nekem k*rvára ne mondja meg senki, hogy nekem mi jó és mi nem. Természetesen kipróbáltam, hogy milyen hús nélkül élni. Hát NEKEM nem kellemes. Muszáj állati eredető fehérjét bevinnem a szervezetembe. Én ilyen vagyok.


A természetes körforgást nem változtathatják meg. Én vadászom, apám is, nagyapám is. MI tudjuk mi az a természet, mi tudjuk milyenek a vadak. És mi tudjuk hogyan kell táplálékot szerezni úgy, hogy ne szenvedjenek.


De ezeknek a természet a jó. Értem. Akkro a nagyüzemi állatfeldolgozás is jó nekik. Ott kevesebb ideig szenvednek pedig.

Egy oroszlán által elejtett táplálékláncon lejjeb található állat átlag 2-3 napig szenved, utána elvérzik, elájul, éhen hal stb.

Ez a természet.


2020. dec. 21. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Rosszat álmodtál, feküdj vissza.
2020. dec. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Igen, azok. Ha tényleg nem akarnának ártani a természetnek semmilyen körülmények között akkor fényevők lennének.


Rengeteg tudományos kutatás bizonyítja ugyanis, hogy a növények éreznek, kommunikálnak, együttműködnek egymással.


A növények jogaiért ki fog kiállni? A vegánok szerint a bolti paradicsom nagyüzemi növényének tényleg olyan marha jól esik hogy nincs egy köbméter földterülete sem, már ha van földe, tele van nyomva mindenféle anyaggal, össze vissza termesztve, génmódosítva, permetezve? Vagy a kukoricaföldön a derékbatört szárú kukoricanövények nyugodtan szenvedjenek? Ha már ennyire rohadt humánusak vagyunk hogy kb a giliszták érzelmei is érdekelnek akkor esetleg a növényekre is gondolhatnánk.... Kitekert nyakú össze vissza logika... Nagyon 21. századi.

2020. dec. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
A természet nem arra volt berendezkedve, hogy jön egy faj, iszonyúan túlszaporodik, rabigába taszít pár fajból több milliárd példányt, amit csak arra tart és azért szaporít, hogy elfogyassza. Ennek semmi köze nincs a vadászathoz meg a természet törvényeihez. Ez a bolygó és az állatvilág teljes kizsákmányolása, amit mi húsfogyasztás címén művelünk.
2020. dec. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
3: ezt hívják evolúciónak
2020. dec. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

2-es tökéletesen leírta.

Aki sértőnek találta a saját hülyeséget az lepontozta.

Normális ember eszik húst és zöldséget.Gabonafélét és magvakat.Normális ember nem affektál a tányér felett.

Tisztelt kivétel aki valamilyen

ételallergia vagy cukorbetegség miatt nem ehet mindet.Őket sajnálom.A többi röhejes bohóckodás.

2020. dec. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Én azt bírom mikor van néhány vegán kutyabarát vagy macskabarát. Ezt nem tudom hogy hozták össze.
2020. dec. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
A vegánok gondolkodásában ne keress logikát.
2020. dec. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Tudod, a megfelelő agyműködéshez megfelelő minőségű és mennyiségű protein is kellene... :)
2020. dec. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A vegánok általában nem végeznek nehéz fizikai munkát, mondjuk azt hús nélkül nem is lehetne bírni. És igen tényleg ennyire hülyék sajnos. Nem néznek a dolgok mögé.
2021. jan. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!