Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez velem??

Miért van ez velem??

Figyelt kérdés
Minden éjjel csak arra várok ,hogy tudjam áttaludni az éjszakát,hogy legyen reggel,hogy megihassam a kávémot és öntsön el engem az euforia és szíjjak el mellé egy két szál cigit aztán váron a délutánra napközbe pedig arra várok legyen éjjel ,hogy öntsön el az eforia ahogy látom,hogy biztonságban othon vagyok de valahogy nem érzem magam teljesen mi lehet az oka neki nem úgy érzem magam mint régen eggyáltalánmiért ilyen dolgokra várok vagy pedig megrendelk magamnak dolgokat és elszurom és öntsön el euforia régen elég volt a zene mellé ,hogy láttam !!!
2020. dec. 22. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Hú, ezt mind egy mondatban?
2020. dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lehetne több mondatban is de nem ez a lényeg
2020. dec. 22. 00:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Unatkozol. Nem tudod élvezni a pillanatot. Igazából semmit sem. Nem vagy egy kicsit depressziós? Csak mert ez az egyik tünete.
2020. dec. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez ertem. Valami helyett kell az euforia, ami nem lehet a tied, vagy lehetett volna, de elszalasztottad.
2020. dec. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
aha elgondolkodtató
2020. dec. 22. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!