Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vagytok úgy,hogy utáljátok az...

Vagytok úgy,hogy utáljátok az emberek 90%át?

Figyelt kérdés
Legszívesebben semmilyen kapcsolatba nem lépnétek velük. Egyeseket meg is vernétek,vagy megölnétek legszívesebben.
2020. dec. 25. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Én extrovertált vagyok, szeretem, és igénylem az emberek társaságát. Ahogy észrevettem itt gyakorin az introvertáltak vannak többségben.
2020. dec. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És nem idegesítenek a nagyképű,kétszínű,agresszív...emberek,mert én a 90%-át ilyennek látom? Amúgy introvertált vagyok.
2020. dec. 25. 09:53
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván idegesítenek, de nem vagyok rákényszerítve hogy ilyenekkel álljak le. Egyébként meg én inkább úgy látom hogy nem ilyen az emberek 75%-a.
2020. dec. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen, sőt az emberek 100%-ához sincs kedvem egy fárasztó munkanap után. De azért nem ölnék emiatt
2020. dec. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Én embergyűlölő vagyok és már az alapvető emberi jellemet se tartom a legszebbnek. Sőt, nem is a legszebb, csak nézzünk végig a történelemben vagy gondoljuk végig, hogy működnek, miből táplálkoznak a vallások.


Magamnak való is vagyok, tehát sok egyedüllét kell, igazán jól embermentes környezetben érzem magam (pl otthon vagy a természetben).

2020. dec. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én se ölnék,de csak azért,hogy ne kelljen börtönbe megrohadnom.
2020. dec. 25. 10:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Én néha magmat sem tudom elviselni.
2020. dec. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesebben lennék inkább kétlábú szék, mint te. 😀
2020. dec. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Elég nagy beszűkültség kell ahhoz, hogy az egész emberiségről csak rosszat feltételezzen valaki.

Mi lenne, ha mától csak a jó híreket olvasnád?

Van az embereknek egy olyan oldala is, ami jó.

És ez kihozható nagy türelemmel még az olyan embergyűlölőkből is, mint te.

2020. dec. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én sem csípem az emberek nagy részét, mert én is fura vagyok, de ők is furák velem szemben, így nem vagyunk kompatibilisek egymással.

Én inkább magamat tetetném el egy nővel...

2020. dec. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!