Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azoknak az embereknek mi...

Azoknak az embereknek mi bajuk, akik tegnap otthonlét helyett plázázni mentek?

Figyelt kérdés

Plázában dolgozok, és már eleve azt se értettük minek kellett tegnap kinyitni, mikor mindenki még otthon lenne a családjával, gondoltuk vásárló se nagyon lesz.

Végül tévedtünk, mert rengeteg ember döntött úgy, hogy nem marad otthon a családdal, hanem minden áron plázába kell mennie.

Az ilyen embereknek mi a bajuk?



2020. dec. 28. 08:33
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
78%
Én is szívesen mennék plázáni
2020. dec. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
58%
Senki nem mondta, hogy a több vásárlótól a bér is több lesz, hanem azt, hogy egyáltalán van béred. A kettő közt van különbség. Dolgoztam plázás butikban, alig volt vásárló, a gané főnök napi bejelentéssel foglalkoztatott, sokszor annyi plusz nem volt a kasszában, hogy 2 napi bérem kivegyem. El is jöttem ahogy tudtam, azóta meg a bolt is bezárt.
2020. dec. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
73%
Meet 2 napig nem volt bolt és ez borzasztó számukra, azért.
2020. dec. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnek vásárolni :)
2020. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
54%

Azért mert a jobb helyeken forgalom szerint nő a fizetes :) mert megjelolod a termeket amit TE adtál el így kapsz x%-ot de olyan is van ahol közösen az a lényeg hogy aznap több legyen a forgalom és úgy adnak több penzt

Kérdezz korbe nézz akkor jobban fizető boltot :) ;) ja és én sem a kisujjamból szopkodtam ezt ki diakmunkan sok ilyen ruhaboltban dolgoztam

2020. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress új munkát.
2020. dec. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Bolt és bolt között is van különbség, én pl egész jó órabérben vagyok, cserébe semmi bónusz az enberek után, szóval egy január is pont annyi pénz mint egy december.

De nem arról van szó, hogy nem akarok/akarunk dolgozni, mert szeretem a munkám.

27-én nem az volt a baj, hogy dolgoznom kellett, hanem szimplán nem értettük, hogy az akinek nemkell, ergó egy nappal tovább tud otthon pihenni karácsony után, az miért akar plázázni.

Plázába járni lehet az év szinte minden napján, de otthon pihenni nyugiban a családdal karácsonyi hangulatban azt azért nem lehet bármikor.

2020. dec. 30. 07:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!