Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A vegánoknak mi bajuk azokkal...

A vegánoknak mi bajuk azokkal akik nem vegánok?

Figyelt kérdés

Nem egy vegánnal beszélgettem életem során, és az ÖSSZES csak azokkal az emberekkel volt hajlandó tisztelettel kommunikálni aki szintén vegán.

Én bevallom nagy húsevő vagyok, szeretem a tojást a tejet stb...

De én egyáltalán nem nézem le azt aki más életmódot választ.

A kérdés nem a polgárpukkasztani akar, hanem kíváncsi vagyok pár vegán és nem vegán ember véleményére.



2020. dec. 28. 15:45
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Ahh, ismerős!:D

Van egy vega ismerősöm. Eddig úgy tudtam, hogy jóban vagyunk. Megkérdeztem tőle, hogy nehéz volt-e átállni erre a fajta étkezésre és hogy miért döntött így. Felvonta a szemöldökét és flegmán vissza válaszolta, hogy semmi közöm hozzá, mert húsevő vagyok. Mondom bocsi, nem akartam túl személyeset kérdezni.

Szerintem nem kérdeztem semmi rosszat. Vagy igen?

2021. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb vegán teljesen normális, sajnos te pont a flegmákat fogtad ki. De meg kell értened, hogy ők azért lettek ilyenek, mert másképp látják a dolgokat. A vegánoknak pedig meg kell tanulniuk normálisan lekommunikálni a látásmódjukat. Egyik oldal sem könnyű... tudom mert nekem is évekbe telt mire eljutottam arra a szintre.

Sokat tudnék írni, neked is és a többi kommentelőnek is. Például a tanyasi csirke dolog nagyon gyakran felmerülő kérdés még a vegán csoportokon belül is!

Ha valakit érdekel bővebben bármi akkor szívesen kifejtem üzenetben. De itt is hagyok egy linket ahol nagyon gyorsan át lehet futni a főbb témákon, hogy képbe kerüljön az ember: 3ok.hu


egy békés vegán

2021. jan. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!