Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság már az ciki,ha nem...

Manapság már az ciki,ha nem drogozok?

Figyelt kérdés

A munkahelyen van 2 kolléga akik állandóan azzal hencegnek,hogy spuriznak, kimennek wc-re is stb.

Én csendes, visszahúzódó lány vagyok és már többször is cikiztek ezzel, hogy "egyáltalán tudod mi az" meg "gondolom még ki se próbáltad".

Én is régebben amikor olyan társaságban voltam többször éltem vele, de soha nem kiáltottam világgá, ők meg ez miatt néznek le engem .


2020. dec. 28. 17:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, ha valaki nem egy drogos f*sz. Szégyellje magát a társadalom söpredéke.
2020. dec. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem az a bajuk, hogy egy ítélkező kis merev pitsa vagy, akinek józanon semmi hozzáadott értéke nincs.


Nálunk is volt ilyen. Egy pohár bort sem ivott és ettől felsőbbrendűnek hitte magát. Ha el is jött szórakozni, a kis barlangjából nézett ki összekulcsolt kezekkel. Utáltam azt az embert.

2020. dec. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem ítélkezem mert én is éltem vele régebben.
2020. dec. 28. 18:35
 14/18 anonim ***** válasza:
59%

Én nem ítélem el a kábítószereket, de emiatt rászállni valakire primitív dolog. Sok retek díler azt akarja, hogy rászokj, aztán vegyél tőlük, lehet ők is hasonlóra játszanak, de lehetnek egyéb hátsó szándékaik is.

Természetesen nem ciki, én rengeteg függőt/alkalmi használót ismerek, de egyikük sem ilyen retard, semmi különös nincs abban sem ha használja valaki vagy ha nem használja, nem is értem miért nagy dolog ez számukra.

2020. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nekem se a használatával van gondom csak nem értem miért kell világgá kürtölni,ha valaki használja, főleg egy munkahelyen.
2020. dec. 28. 18:44
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát amilyen egy elbaszott világban élünk, már az a ciki ha valaki 14 éves kora alatt még nem ivott sört. Mi lesz itt 10 év múlva?
2020. dec. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ponthogy az a ciki ha csinalod
2021. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Igen, sztem minden normális ember drogozik....

Csak a tutyimutyik nem mernek élni...

2021. jún. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!