Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi visz rá valakit arra, hogy...

Mi visz rá valakit arra, hogy szórakozzon más emberrel neten keresztül?

Figyelt kérdés
Mi a jó abban valakinek, ha hónapokig szórakozik, felépít egy életet, manipulál, zsarol, hazudozik, sajnáltatja magát online? Tudom, hogy a legtöbb embert nem lehet megvezetni, de én sajnos most belefutottam egy ilyenbe, és nehezen dolgozom fel. Mit gondoltok, az ilyen ember szociopata? Vagy mivel lehet magyarázni, azt az érzelmi lehúzást, amit elszenvedtem? Mi a jó benne az ilyen embereknek?

2020. dec. 30. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rosszindulat, kárörvendés, stressz levezetés, trollkodás
2020. dec. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Unalom, rossz viselkedésminták
2020. dec. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyi energiát belefektet, annak valószínűleg valamilyen defektje van. Esélyes valamilyen klinikai kórkép fennállása.
2020. dec. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kért tőled pénzt?

[link]


A csalók azt szokták csinálni, hogy felépítik online a kapcsolatot és utána pénzt kérnek az áldozattól.

2021. jan. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De mégis nicely tudnzsarolni? Nem értem.
febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*Mégis mivel tud zsarolni?
febr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!