Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én vagyok a rossz mert nem...

Én vagyok a rossz mert nem szeretném hogy a férjem a lezülött barátjával szórakozzon?

Figyelt kérdés

A férjem egy régi barátja.

Már régen is ilyen nem törődöm életet élt. A fèrjemet is elég sok hülyeségbe belerángatta. Mikor mi össze jöttünk minden erejével azon volt, hogy szétválasszon minket. Akkor a férjemmel nagyon csúnyán össze veszett, utána bocsánatot kért. Jött az esküvőnk ahol jól berúgott-bedrogozott és elkezdett mindenkivel kötekedni.

Akkor megint csúnya veszekedés lett kettőjük közt.

Most megint előkerült, folyamatosan hívogatja a férjem hogy menjenek bulizni, meg kétes üzleteket ajánlgat neki.

A fèrjem meg megint vak, most megint biztos benne hogy megváltozott...

Nem akarok vele veszekedni mert amúgy nem zavar soha a normális barátaival megy szórakozni, de nem tolerálom őt.

Sajnos így is volt már veszekedésünk miatta. Mondtam hogy akkor jöjjön át hozzánk itt igyanak meg pár sört és beszélgessenek. De ez nem megfelelő a barát számára.


2016. júl. 22. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Megtiltani nem tudod, mert a férjed (is) felnött ember, és nem kell engedély senkitöl ahhoz, hogy valamit tegyen vag ne tegyen.


Elvileg jogos (lehet), ha nem akarod, hogy találkozzanak, de csak a férjed dönthet erröl.


Vele meg tudod beszélni - érveket felsorolva, nem veszekedve és föleg nem hisztizve -, hogy mi a kifogásod a haver ellen. Ezzel vagy meggyözöd, és nem talákozik vele, illetve csak nálatok, vagy nem és akkor nem tehetsz semmit a találkozások ellen.


Ha férjed ragszkodik a kapcsolat fenntartásához, attól meg nem feltétlen egy bele hülyeségekbe, erre azért oda kell figyelned.


Amennyiben rosszul alakul a dolog, akkor neked kell eldönteni, hogy ezt el tudod viselni, vagy sem. Ez utóbbi esetben csak az a megoldás, hogy elválsz töle.

2016. júl. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
8%
B...meg nem zavar, hogy ő a férjed és nem a gyereked? Mondjuk meg is érdemli a sorsát, ha egy ilyen hatalommániás hárpiával házasodott össze.
2016. júl. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

#2

Azért ne baxuk már le a Kérdezőt, mert nem tetszik neki,hogy a férje a narkós, balhés haverral járkál.


A férjed felnőtt ember,beszélj vele, érvelj.

Többet nem tehetsz.

Remélhetoleg hallgat a szép szóra.

2016. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Én pont így veszítettem el sorra majdnem a barátaimat, hogy a barátnőjük minden idejüket elszívta, és megmondhatom én nem rángattam őket soha semmilyen balhékba, hülyeségekbe, inkább ők nekem. Én tudom milyen szar érzés, mikor a barátod nem figyel rád, elhanyagol a nője miatt, de én nem hinném, hogy te ezt érzed a férjed iránt. Csupán zavar, hogy néha elveszi tőled, vagy az zavar, hogy a barátja olyan. De amint tapasztalhatod, hiába a sok veszekedés meg minden, úgy is összejárnak, nem tilthatod meg neki és eddig mi olyan nagyon rossz származott a barátságukból?

Szóval kérlek kicsit gondolkozz el ezen, a férjednek kell a barátja és fordítva is, mindkét félnek rossz, ha közéjük állsz..

2016. júl. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Biztos vagyok benne, hogy a fele sem igaz annak, amit itt a kérdező összehordott. Már csak azért sem, mert ha drogra ráisznak, annak kórház a vége, ha nem temető... innen hiteltelen a sztori. A férjed pedig felnőtt ember, tán csak el tudja dönteni, hogy ki érdemes a barátságára.
2016. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: jobb ha tudod, hogy a legtöbb drogos alkoholt is szokott inni, méghozzá nem is keveset, mégis túlélik egy ideig!
2016. júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én nem álltam soha a férjem és a barátai közé.

Megvan egy egészséges egyensúly, hogy mikor mennek el együtt egy egy pasis estére.

De úgy ahogy a férjem, a többi barátja is családos/gyermekes férfi.

A fent említett haver meg csak lézeng. Néha felszed egy nőt, de ezt az életvitelt 30+ felett már senki nem tudja elfogadni.

De ez már más dolog.

A férjemet meg féltem, nehogy valamibe a tudtán kívűl belekeverje. Most nagyon mézes mázas és ez igazán szemetszúrt mert nem szokott így viselkedni.

Az életmódja meg ugyan az maradt. Remélem jobb belátásra jut a férjem. Nem azt mondtam neki, hogy ne találkozzon vele egy italra, csak hogy ennél tovább ne menjen ez a dolog.


Utolsó előtti válaszoló, úgy látom nem vagy képben a dolgokkal. Aki drogozik igen sokszor inni is szokott. Ő pl évek óta csinálhatja és mégsincs a temetőben. Kicsit járj utána a dolgoknak mielőtt hazugnak nyilvánítod a problémám.

2016. júl. 22. 22:05
 8/8 anonim ***** válasza:

"A férjemet meg féltem, nehogy valamibe a tudtán kívűl belekeverje"

Hát drágám, ha te ilyen férjet választottál magadnak, akinek egy drogos, félalkesz, gyanús ügyekbe belekeveredő, fura alak a barátja.. tudod, embert a barátjáról ismerni meg. Akkor egész életedben állj lesben, nehogy szerencsétlen ostoba férjecskédet "tudtán kívŰl" belekeverje a haver, aki ezek szerint még így, lezüllötten is túl tudna járni a férjurad eszén. Mennyire nézed te le az embert, akihez hozzámentél?!

2016. júl. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!