Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy nő így eszik? Lányok, ti tudtok ilyet?

Figyelt kérdés

[link]


[link]

Szerintem nagyon menő, nekem nagyon tetszik.



2020. dec. 31. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Nekem az a véleményem hogy a pasikon feltűnt hogy valahogy imádják a joevő nőket. Akik ugy nem hezitálnak a falaton hanem esznek gátlások nélkul.


Bennem meg ez még több feszkot okoz.vagy plusz hányingert is valahogy. Tudatosan másra kell koncentrálnom ha pasival étkezem

2020. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%
Hát úgy fejbe vágnám és dobnám ki a 10.ről,hogy a lába nem érné a földet míg földet nem érne...de undorító...ki gondolta volna,hogy Ázsiai...a másik meg az amerikai,burger,fegyverek,bűnözés,drogok,meg BLM,meg LGBT,meg a 7 óra TV nézés....de ez...Hát Ázsiában nem nehéz vékonynak maradni amúgy,de áhh...úgy torkon verném ilyenkor...hányinger...Ha ezt a kérdést nézed, ne nyisd meg....könyörgöm...jót akarok neked hidd el bárki is vagy,ilyet még az ellenségemnek se kívánok na jó annak még rosszabbat is,de könyörgöm,ez már sok,bár lehet láttál gusztustalanabbat is,de ez rátesz még egy lapáttal...
2020. dec. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*Ugy értem hogy jokat beszélgetek jo témákrol es nem akarok arra gondolni aem hogy ő gondolatban meg a számon agyal
2020. dec. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Én is szeretek enni és tudok is,ha arról van szó :)
2020. dec. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Ez mind addig szexi amíg meg nem láttok egy kövér csajt kajálni mert akkor egyből gusztustalan zabagép🙄
2020. dec. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nő nem eszik, hanem zabál...


Undorító!

2020. dec. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy vagy vele... én enni társaságban szeretek. De hogy azt nézzem a monitoron keresztül, hogy valaki hogyan eszik, ez nekem túl sok. A mukbang/ilyen jellegű vlog videókat is gusztustalannak tartom.
2020. dec. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

“Ez a nő nem eszik, hanem zabál...”


Igen, és ettől olyan vad. Pont ez tetszik

2020. dec. 31. 20:28
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt ne mondd hogy te is egy olyan beteg vagy akinek az a fétise hogy mások zabálnak meg egyre dagadtabbak. Ugye nem?
2020. dec. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem. Nekem a nagy szája tetszik
2020. dec. 31. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!