Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A 2020 a magányos, antiszociál...

A 2020 a magányos, antiszociális emberek éve volt?

Figyelt kérdés

Hetekig be voltunk zárva tavasszal, nem volt ajánlott menni sehova. Nem voltak bulik, fesztiválok. Nem lehetett menni moziba, színházba. Szilveszterkor is csend volt végre, és nem kellett szégyenkezni amiatt, mert valaki otthon töltötte.

Ti hogy érzitek?


2021. jan. 1. 11:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Igen.:(
2021. jan. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Igen.
2021. jan. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem, hogy a csendesebb embereknek, akik nem szeretik a társaságot, ez az év jó volt.
2021. jan. 1. 11:08
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Igen!Én se vagyok bulizós már,mint régen voltam.A bezártság érzés viszont gáz :(
2021. jan. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Én nem vagyok antiszociális, szimplán csak racionális. Emiatt az ilyen moziba járást, bulizást meg hasonlókat eddig is elutasítottam, semmi értelme nincs nekik. Szóval én jól el voltam 2020-ban is, alig volt érezhető számomra ez a vírushelyzet.
2021. jan. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Az én évem aztán nem volt, csak még magányosabb lettem.


Max. a nálam is nagyobb lúzerek kárörvendtek az internetem, de a káröröm nekem nem kenyerem. Nem jobb az életem attól, hogy másnak sz_rabb.


Szerintem ez az év az emberiség nagy részének "nem adta ki", hogy úgy fogalmazzak.


20F (magányos, de nem antiszoc)

2021. jan. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Nem, csak megtanította az embereket arra, hogy ez is lehetséges lehet...
2021. jan. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Aki akart az így is tudott menni bárhova és megszervezett magának bármit.


Attól nem lett antiszocálisok éve, mert sok lehetőség be lett zárva. Aki eddig antiszocális volt és lenézve érezte magát, ugyanaz maradt. Aki pedig ment mindig mindenhova, az idén is ment mindenhova, csak máshogy oldotta meg.


Én, aki nem bír itthon megülni, nem éreztem irigységet azok iránt, akik alapból antiszociálisak és most kényelmesebbnek tűnik nekik a világ. Pont, hogy ők lettek megfosztva még attól a minimális közösségi léttől is, ami normális helyzetben éri őket akarva akaratlanul is (ne mondja nekem senki, hogy nem esik jól néha átsétálniuk a városon a karácsonyi forgatag hangulatában, vagy egy-egy nyári kis rendezvény stb.).

2021. jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Persze,hogy jó a karácsonyi forgatag :)Jó a hangulata
2021. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Eddig is tudtam otthon elfoglalni magam, covid alatt is, es covid utan is tudom, szoval nekunk is inkabb hatrany h pl este nem mehetunk vasarolni. Az sose zavart h masok mit csinaltak, de nyilvan van akinek szarabb lett, ettol meg nekem nem jobb.


Egyettlen elony a home office.

2021. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!