Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki magányos, az feltétlenül...

Aki magányos, az feltétlenül antiszociális és kibírhatatlan?

Figyelt kérdés
Nektek, akik már régóta vagytok ezen az oldalon, mi a tapasztalatotok? Biztos ismerkedtetek egymással.

2014. ápr. 19. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

A válasz kétféle, mert ha azokra gondolsz, akik amúgy magányosak, akkor egyértelmű a válasz, vagyis: nem.

Ha az itt az oldalon jelenlévő "egyedül vagyok barátkozzunk emberek" a kérdés szereplői, akkor a saját tapasztalatom az, hogy bárkinek írtam, hogy jó, barátkozzunk, örömmel ismerkedek vele, sajnos mindről kiderült, hogy durván aszociális, önző, a másik iránt igazából nem érdeklődő, nem nyitott, furcsa és sértődős emberek, szóval a válasz itt: majdnem mind az.

2014. ápr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát...ez elég szomorú. Az a baj, hogy az életben is sokszor lehet ezt tapasztalni.
2014. ápr. 20. 00:22
 3/9 anonim ***** válasza:

nem.

viszont akik itt akarnak ismerkedni és magányosak, általában nagyon problémás emberek, akik jelentős részben felelősek saját sorsukért.

2014. ápr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most én is itt akarok ismerkedni, de hát majd meglátjuk...
2014. ápr. 20. 21:27
 5/9 anonim válasza:

1-4

Én speciel sosem voltam önző, mindig próbálok úgy beszélgetni/ismerkedni, hogy nyitott legyek a másik iránt. Az más kérdés, hogy az oldalon megismert (megismert... pár üzenet...) lányok mind felszinese voltak, az pedig, hogy valamit megtudjak, normális beszélgetésbe lehesen kezdeni az kizárt, azt hiszem egy lány volt "normális" akivel 2-3 hónapig leveleztem, csak hát a távolság...


Beteg lennék? Nem hiszem... Hogy akkor miért itt próbálok ismerkedni? Fiú középsuli/technikum, nincsenek női barátaim. Itt ráadásul kényelmesebb, hisz olyan lányokra tudok ráírni akik ismerkedni szeretnének...

Viszont az utcán, ugyebár nem nagyon lehet ismerkedni...

Felelős vagyok saját sorsomért? Ezzel teljesen egyetértek! De ha innen nézzük az ismerkedést, akkor pl. fodrásznak, műkörmösnek kellett volna menni tanulni, és valószínűleg nem lenne probléma nő ügyben...


Kérdezőnek (is): Ha bármiben segíthetek írj! :)


Ui.: A legrosszabb az általánosítás az oldalon!

2014. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok kibírhatatlan. Antiszociális vagyok, bár nem vagyok kibírhatatlan.
2014. ápr. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5 Valahogy nekem is ilyen volt az utóbbi években a szerencsém. De miért nem jársz bulizni? Akkor biztos találnál lányokat.
2014. ápr. 26. 20:50
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem a diszkókra gondolok, csak mondjuk házibuli, vagy baráti kör kapcsán simán ismerkedhetnél valakivel. Már ha vannak barátaid. Nekem spec nincs sok.
2014. ápr. 26. 20:51
 9/9 anonim válasza:

Teljesen fiú osztály, baráti körben sincsenek lányok..


Egyébként ez a te kérdésed, nem? :)

2014. ápr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!