Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek, a modern teknika...

Szerintetek, a modern teknika korában, nem furcsa az, ha egy családnak nincs TV-je?

Figyelt kérdés

Vendégségben voltam az ünnepek alatt a 4 éve nem látott unokatestvéremnél (tavaly januárban költöztek haza) és furcsa volt valami. A nappaliban álltam és NEM volt TV. Nem értettem először mi a furcsa, miért van hiányom, aztán rájöttem. Persze az unokanővérem nem normális teljesen, mindenféle összeesküvés elméletei vannak, hogy agyat mosnak tv-n keresztűl, VISZONT! van 2 kisgyerekük akik szintén nem nézhetnek, de ami még durvább a SZÁMÍTÓGÉP elé sem kerülhetnek, azt se használhatják... Szerintetek ez nem gyerek "veszélyeztetés"? Persze nagyon idézőjelben, mert tudom hogy elvileg nem az, de így nem tanulnak meg egy csomó mindent a gyerekek, nem sajátítják el az elektronika világát, kicsit úgy érzem ezzel megrövidűlnek némileg.


De "szerencsére", zene az van..... abból is erősen dedó, vagy nem éppen mai, modern műdarabok XDD kicsit mintha széllel szemben pisilnének, nem?



2021. jan. 1. 17:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%

Ez ilyen sznobkodás. Sokan csak azért nem tartanak, hogy aztán lépten-nyomon maguk alá helyezve degradálhassanak mindenkit és mindenhol nagyon nyomatékosan kifejeznhessék hogy nekik nincs tévéjük, mert ők akkora kultúrlények 😃

Meg hogy csak "szenny" megy benne. Ezek az emberek szűklátókörűek és korlátoltak. A világnak csak egy pici szegletére látnak rá, a híradó sem érdekli őket és a természetfilm, illetve tudományos csatornák sem. Azt hiszik hogy a tévében csak trash reality megy. Beszélgetni nagyon nehéz velük, mert általában egy-egy általuk preferált témában nagyon otthon vannak, de azon kívül akármit említesz nekik, hatalmas szemekkel néznek hogy az meg micsoda, és mit kell tudni róla. Még jobb az a verzió, aki midnenben jártasnak hazudja magát, de végig egyértelmű hogy csak kapaszkodik ahogy a többiek társalognak, és fogalma sincs, miről van szó 😄

Begyöpösödött, sznob emberek.

2021. jan. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Annyiból fura hogy egy TV-n manapság azt nézel amit akarsz. Főleg ha okos tv de ha nem az akkor is beveszi a pendrivot amire tehetsz filmeket és azt is nézheted. Ha okos tv akkor meg a neten keresel filmet. Szóval nem kell itt senkinek sem tv csatornákat nézni. És azért csak jobb mint egy laptopon nézni.
2021. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem az,nem mindenki akar megkattani egy TV miatt.
2021. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%

Pont a mai modern technika korában nem furcsa az, ha valakinek nincs tévéje, hiszen az interneten mindent megtalál, ami a tévében megy: filmek, sorozatok, hírműsorok, stb. Ráadásul mindezt reklámok nélkül nézheti meg on-line az ember. Úgyhogy egyre kevesebb családban van ma már tévé emiatt.

Az viszont furcsa, ha a számítógép elé sem engedik a szülők a gyerekeket. Soha életükben nem nézhettek meg egyetlen mesefilmet sem?

2021. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Talán nincs arra igényük, hogy a tv-ból folyó szarfolyamtól hülyüljenek el.
2021. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!