Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan frusztrált Ayse...

Miért olyan frusztrált Ayse Gülec?

Figyelt kérdés
Tiktokon teljesen máshogy viselkedik, mint youtubeon. Szerintem már már gyerekes. Ti mit gondoltok?

2021. jan. 3. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Ha tudnám, hogy ki a f*sz az a Ajsi Gülüc...
2021. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annak a rétegnek szólt volna, akik esetleg ismerik
2021. jan. 4. 00:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hiányzik már egy kemény... neki.

Viccen kívül, amit instán nyomat, az a stílus minősíthetetlen. Mióta ezeket a jóslásos, nem tudom milyen videókat csinálja, azóta youtube-on nem követem. Úgy tűnik nem jött be neki a beautyguruság, nem volt elég pénz és pr ajándék benne, ezért váltott egy olyan dologra, ami eddig nem volt a magyar youtube-on (nem is kár érte), plusz amivel a naív nézőiből pénzt tud kiszedni.

Tiktokon nem tudom szintén, hogy mit csinál, a rabos dolgánál néztem rá utoljára.


Mindenesetre egy megsavanyodott energiavámpír a csaj, nem csodálom, hogy minden barátsága pár hét/hónap alatt véget ér.

2021. jan. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3 igazad van , energia vámpír
2021. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat azt meg foleg nem ertem, hogy ilyen el’aszott negativ energiakkal, megis hogyan arul “spiritualis” gyertyakat. Semmi ertelme igy. Szep meg jo a szandek de full fusztracio szegeny csaj. Regota kovetem ot, anno nagyon szerettem, de nem tudok azonosulni mar azzal, amit kepvisel...
2021. máj. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyik nap a tiktok videójában megvédett egy csajt, és említette hogy 3 plasztikai műtétet tervez, látványosakat. Mik lehetnek azok?
2021. júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem orr, cici, azt remelem, hogy nem valami testi atalkito a harmadik (mert ugyan ugy folyamat szenved a sulyaval mint en), es nagyon nagy csalodast okozna, ha egyszeruen csak megmutetne a testet. Szerintem az nem ra vallana, bar en mar meg se lepodok a mai vilagban, amikor a Marko Rebeka botoxoltat 22 evesen. 😂


En tamogatom, ha valaki a cicijet csinaltatja meg, mint pl. az Alexa, az orrat mint az Inez, mert azokon nemigen tudsz mashogy valtoztatni, es tenyleg komoly onbizalomhianyt okoznak.

2021. júl. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!