Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is elborzaszt és frusztrá...

Mást is elborzaszt és frusztrál az öregedés gondolata ? Örülnétek ha mondjuk úgy élnétek 70-80 évig hogy mondjuk 20 évig öregedtek, és gyakorlatilag mondjuk 80 évesen, hamvas szép testtel 20 éves testben vagytok?

Figyelt kérdés
Nem akarok ráncos lenni, megcsúnyulni, löttyedt testtel, nagy táskákat a szemembe, betegségeket, szívbaj, potenciacsökkenés, demencia stb...

2020. nov. 30. 20:13
A kérdező szavazást indított:
Engem is elborzaszt az öregedés.
Ez az élet rendje, nem akarok örökre fiatal lenni.
48 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
23%

Hát ja. Valahogy engem se vonz, elborzaszt mennyire megroggyan a test. Valahogy embereknél szembetűnő, állatoknál nem annyira. :/

Olyan hamar elröppennek az aktív évek. 40 évesen már kezdődnek az izületi bajok, már egy kanapé odébbtolását is meg kell gondolni.

Elnézem az utcán a sok kövér magyar nyuggert, alig bírnak menni, lóg a belük, gusztustalanok.

2020. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Nem akarok betegségeket, fonnyadt száraz testtel, emlékezetkiesés, potenciazavarok, ízületek sérülnek stb....
2020. nov. 30. 20:20
 3/41 anonim ***** válasza:
85%
Minél kevésbé fogadja el vki, annál nehezebb lesz a szembenézés. Úgyhogy az a legjobb stratégia, ha az ember nem sírdogál ezen.
2020. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Nekem nem azzal van bajom, amúgy ha valaki 80 évig él, de miért nem lehetne örökké mondjuk 20 éves testben maradni, szép testtel, arccal, egészségesen ?
2020. nov. 30. 20:22
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes ez a szavazás. Már valamennyire megbarátkoztam a gondolattal, hogy rám is ez a sors várj, de azért persze, hogy szívem szerint örökké fiatal maradnék.
2020. nov. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom hogy öregszem.Inkább a betegségek aggasztanak,nem bírnám ki ha ágyban fekve kéne töltenem 20évet.
2020. nov. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

mióta volt szerencsétlenségem járni elfekvőben-krónikus belgyógyászat-meg demens idős otthonban...

azóta az egyik legnagyobb félelmem az ott látott öregedési mód...a kiszolgáltatottság és az elhagyatottság,amit az ott lévők éltek át.

leélték az életüket.. és a végén egy kórházban idegenek közt,a családjuktól távol,magukra hagyva végzik be.

nem jut eszembe szörnyűbb vég..

2020. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Elképzelhetőnek tartotok a jövőben olyan biológiai beavatkozást, amivel megállítják az öregedést, a sejtöregedést, és örökké hamvas fiatalok lehetnénk 80 évesen is ?
2020. nov. 30. 20:29
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Én is teljesen ki vagyok ettől a gondolattól, hogy mi lesz öregen.. Nem akarom.. De bele kéne valahogy törődni, mert meg fog történni. Remélem el tudom majd fogadni, egyelőre egyáltalán nem megy..
2020. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
#8 én hallottam ilyenről, múltkor beszéltek róla a rádióban.
2020. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!