Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy bántalmazó emberre mi...

Girlll3 kérdése:

Egy bántalmazó emberre mi jellemző párkapcsolatban és milyen előjelei vannak, hogy ilyennel akadtunk össze?

Figyelt kérdés
És egy bántalmazó csak az adott kiszemelttel ilyen vagy más nőkkel szemben is így lép fel? Tapasztalatot is szívesen olvasnék, aki esetleg ilyen kapcsolatban volt, hogy hogy indult és miket élt át.

2021. jan. 4. 20:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó valaszolo! Szinte ugyanígy jártam én is, csak nálunk a kapcsolatunk alatt szerzett magának új áldozatot, egy depressziós fiatal lányt, akinek zűrös gyermekkora volt, szülei elváltak, apai és anyai részéről is született 3-3 testvére, ráadásul az anyja meg is halt. A lány még mindig issza a szavait, pedig tudja, hogy engem fizikailag bántalmazott...
2021. jan. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!