Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van most ez?

Miért van most ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mar egy jo ideje beszelgetek egy lannyal aki tetszik nekem, de o meg regebben az egyik haverommal jart, bar mondjuk ez engem nem zavar. Amiota nincsenek egyutt azota folyton minden nap beszelgetunk, es ha kell akar miben en segitek neki. Mostanaban ugy nezett ki hogy kozelebb kerultunk egymashoz, aztan valahogy megsem. Az egyik nap kedves, aranyos nagyon jol el lehet vele beszelgetni a masik nap mar kevesbe, de ez felvaltva a napokat igy megy mindig. A mai nap ismet kedves volt, mondom felhozom neki hogy menjunk valamerre toltsunk egyutt egy kis idot, majd ahogy ezt mondtam abban a pillanatban mint ha nem is ismernenk egymast, semmi kedve nincs sehova se menni, meg o neki 3nap mulva programja lesz, hat ez hogy fugg ossze??? En ezt mar nem ertem kajak. Ha erre valaki tud valami valaszt azt megkoszonnem.

2021. jan. 4. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar többet... ennyi. A pasik értik állandóan félre, hogy ha már egy lány kedves, akkor többet is akar.. Nem, nem így van! Csak nálatok van így ,sajnos.
2021. jan. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TR75 ***** válasza:
Ez a vonat nem elment, hanem sosem érkezett meg az állomásra.
2021. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!