Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tanárok kicsi gyerekeket...

Tanárok kicsi gyerekeket miért tudnak gyűlölni?

Figyelt kérdés

Pl. engem 6-7 éves koromban utált a tanítónő. Nem ment legjobban matek és ezért rendszeresen gúnyosan elmondta osztály előtt hogy na nézzétek neki ez nem megy jól, ahol lehetett piszkált, szemétkedett.


Persze a többi gyerek ha látja ezt csinálja a tanító, akkor beszállnak ők is a buliba.


Ma felnőtt fejjel még meg is érteném a viselkedését, és hogy elege lett volna belőlem, ha én az a tipikus hiperaktív, minden órán rohangáló, ordító, a tanárt és gyerekeket piszkáló kis rohadék patkány lettem volna.


De nem. Én a tipikus, csendes, soha meg nem szólaló, suliba időben beérő unalmas, bajt sosem csináló gyerek voltam.


Akkor miért szállt rám?



2021. jan. 4. 23:39
 1/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
88%

Azert, mert valaki tanar, nem lesz egy intelligens ember.

Attol, hogy kisgyerekeknek tanit szorzotablat, meg okos se 😀

2021. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Mert egy lelkinyomorék vagy alkalmatlan tanárnak.
2021. jan. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Akitakarsz ***** válasza:
55%

#2 igaza van amúgy

A legtöbb tanárom utálja a gyerekeket és egy vén begyöpösödött picsa

2021. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%

Az első hozàszolònak igaza van!

Amùgy nekem is ilyen tanitònőm volt, megkeserìtette 4 èvemet.

2021. jan. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2%

Miért általánosítasz?

Rengeteg tanító és tanár szereti a gyerekeket.

2021. jan. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Eszembe jutott egy régi vicc:


A pedagógusok és a pedofilok között mi a különbség??

Az, hogy a pedofilok legalább szeretik a gyerekeket.

:)

2021. jan. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Nekem is volt ilyen. Lehet, hogy hasonlítottam valakire akit utált, vagy a szüleimmel volt konfliktusa. Erkölcsileg helytelen valakit megalázni, aki még védekezni se tud. Ha rossz is lettél volna, akkor se veled lenne baj. Tudniuk kell bármilyen helyzetet kezelni, de ez a "megoldás" helytelen.


Szerintem az ilyen egy ordas nagy tapír.

2021. jan. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
Az egyik eshetőség, hogy alkalmatlan - pszichésen - a tanári pályára valaki. A másik oldala az éremnek pedig az, hogy hiába alkalmas alapvetően a pályára agy tanár, ha a gyerek ráérez a gyenge pontjára. A gyerekek többek között attól is gyerekek, hogy lényegében a nap 24 órájában keresik, feszegetik a határaikat, - kivel, meddig mehetnek el és milyen következményekkel. Ha ezt nem képes kezelni a tanár, akkor kerülhet bajba. Előfordulhat ilyenkor, hogy elszakad a cérna és nem tud a tanár hideg fejjel gondolkodva, csak szakmai vonalon tovább viszonyulni a problémás gyerekhez.
2021. jan. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hozzátenném, hogy szerintem vannak gyerekek, akik kifejezetten, szándékosan és aljasan rosszindulatúak. Aki ezt nagyon magára veszi, annak ez nagyon bicskanyitogató lehet. De sajnos ezek a tulajdonságok nem sűrűn múlnak el, sunyi, rosszindulatú gyerekből általában ugyanilyen felnőtt lesz, csak már nem olyan nyíltan műveli, hanem még inkább "fű alatt".
2021. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!