Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem gondolkoztatok azon, hogy...

Nem gondolkoztatok azon, hogy annyi gonoszság és rosszindulat van itt a Földön, hogy mintha nem is erre a bolygóra való lennél ? Hogy legszívesebben elmennétek valami nagyon távoli helyre, vagy egy másik bolygóra ?

Figyelt kérdés

Úgy értem rengeteg a kiállhatatlan, rosszindulatú morgós ember. Ilyenkor az az érzésem, hogy rossz bolygóra, rossz helyre születtem.


Az ember egy ideig bírja az emberek rosszindulatát, gonoszságát, hülyeségeit. De egy idő után átszakad az a bizonyos gát. Egyszer elszakad a cérna.



2021. jan. 5. 00:22
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Szerintem túl jó vagyok ehhez a világhoz. Mindenkiről szeretném a jót feltételezni, de a sok rossz tapasztalat után már nem tudom. És az emberek mindig meg tudnak lepni. 1 beszólás, és tönkrecseszik az egész napomat.
2021. jan. 5. 00:47
 12/41 anonim ***** válasza:
undi, hogy itt panaszkodsz.. az előbb azt írtam, hogy miért menekülsz? tedd rendbe.. erre az a válaszod, hogy nem te tetted tönkre.. na ennyi vagy.. Állsz egy süllyedő hajón, és sipákolsz, hogy milyen xart adtak a kölcsönzőbe.. ahelyett, hogy lapátolnád ki a vizet.. :-) inkább megfulladsz, mert másik bolygó nem lesz.. :-)
2021. jan. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Max a saját életemre van hatásom, de az embereket nem tudom pozitív irányba megváltoztatni. És ez nagyon frusztrál.


Ezt a sok negatívumot családban, baráti körben, munkahelyen is tapasztaltam már. És már tényleg elegem van ebből. Ha ez az "élet", akkor miért is annyira jó ?


A halállal legalább megszűnnek az ellenségek is.

2021. jan. 5. 00:50
 14/41 anonim ***** válasza:
12 vagyok.. szóval.. sok helyen a hallgatólagosság beleegyezést jelent.. bűnösök közt vétkes aki néma. Ha érted ezt.. igazán. ha nem tetszik a világ változtatni kell.. szerinted a kereszténység nem karddal terjedt? mit gondolsz, ha nyavajogsz lesz vmi? :-)
2021. jan. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Az embereket nem tudom és nem lehet megváltoztatni. Az én világomban mindenki boldog, kedves a másikkal és segítőkész. És én vagy nem fogom fel, vagy nem értem, miért viselkedik az ember másképp.


Magát a rosszat nem értem. Nem bírok létezni ebben a rossz világban rossz emberek között. És ez kétségbeejtő nagyon... Nem tudom meddig bírom..

2021. jan. 5. 00:54
 16/41 A kérdező kommentje:
Nem tudom, a Teremtő, Termetés vagy az evolúció nagyon elbaxta, hogy létezik Gonoszság, gonosz emberek és rosszindulat a Földön.
2021. jan. 5. 00:56
 17/41 A kérdező kommentje:
Mit ér az, ha én Jó vagyok, de 20-an vannak ellenem ? Semmit. Semmi értelme az életnek...
2021. jan. 5. 00:57
 18/41 anonim ***** válasza:
örülök, hogy kimondtad, hogy az életet unod.. én is éreztem ilyet.. az obiba a minap.. nem lehet már hagyományos izzót kapni.. Mondom.. én ilyen világban.. nem akarok élni.. .. viccet félretéve.. az élet ilyen.. küzdős sztori.. van aki élvezi, van aki nem. van akinek ma jó napja van, van akinek nem.. olyan ez, mint az ég.. ha már 3 napja esik.. idegesít.. felszállok a repülőre.. és lám.. süt a nap.. a felhő konkréten csak az én városom felett ácsingózott.. és kínzott engem.. :-) A fehők fölött mindig süt a nap.. ezt jó tudni.. a problémád érthető.. és szomorú tényleg ami zajlik.. de nam szabad feladni.. azt sosem szabad.. mikor más fél lábbal, fél szemmel a szájával fest... egy egészséges épkézláb ember.. mire lehet képes? és feladnád?
2021. jan. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
A gyereket és a felnőtt embert az különbözteti meg egymástól, hogy a gyerek még hiszi, elhiszi hogy van értelme az életnek, életének, a felnőtt ember pedig rájön, semmi értelme nincs. Az élet értelmetlen..
2021. jan. 5. 00:58
 20/41 A kérdező kommentje:
Nem tudom definiálni se magam, mert minden, amit eddig felépítettem, romokban van. Napról napra élek.
2021. jan. 5. 01:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!