Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem gondolkoztatok azon, hogy...

Nem gondolkoztatok azon, hogy annyi gonoszság és rosszindulat van itt a Földön, hogy mintha nem is erre a bolygóra való lennél ? Hogy legszívesebben elmennétek valami nagyon távoli helyre, vagy egy másik bolygóra ?

Figyelt kérdés

Úgy értem rengeteg a kiállhatatlan, rosszindulatú morgós ember. Ilyenkor az az érzésem, hogy rossz bolygóra, rossz helyre születtem.


Az ember egy ideig bírja az emberek rosszindulatát, gonoszságát, hülyeségeit. De egy idő után átszakad az a bizonyos gát. Egyszer elszakad a cérna.



2021. jan. 5. 00:22
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Láttad a galaxis utikalauz stopposoknak c filmet? nem értelmetlen..mi az értelme? - a végső válasz : 42.. van értelme.. pl.. elmész kirándulni.. a gyerek megkérdezi? ennek mi értelme? ÖÖÖ eszünk majd fagyit... sétálunk , friss levegő, együtt vagyunk.. Faxom.. haggyál már.. semmi.. :-) kell értelme legyen a mona lisának? te töltöd meg értelemmel.. az élet azért van. egy pohár.. amit te töltesz meg.. élettel, értelemmel.
2021. jan. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:

A helyzet az, hogy ember embernek farkasa ez a Földön. Senkiben nem tudok megbízni, saját magamban meg talál a legkevésbé sem.


Mintha egy idegen valaki lennék, szellemtestben ebben a Világban.


Megszakadni a munkában, hogy fussa betevőre, majd elaludni, felkelni. Monotonitás.


Mindig lesz olyan, aki elrontja a kedved. És csak számolod a perceket, hogy mikor lesz végre vége ennek az őrületnek, amit Életnek neveznek....

2021. jan. 5. 01:06
 23/41 anonim ***** válasza:
(a napról napra élek, remélem nem predesztinálja azt, hogy privátban minnyá kölcsön kérsz.. :-)) értelek ám.. de élni kelllll
2021. jan. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Csupán mint egy kísértet, úgy létezek ezen a Földön. Nem vagyok idevaló az tuti. Rossz helyre születtem. Miért nincs vége a rossznak, szenvedésnek, hiábavalóságnak ????
2021. jan. 5. 01:09
 25/41 anonim ***** válasza:
Depressziód van. semmi baj. és okkal. kell dumálni valakivel.., kiabálni..az éjszakába.. sok a feszkó..
2021. jan. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
kezdj el drogozni.. jobb kedved lesz.. aztán mikor kikezelnek, mer' már nem bírod.. majd kihuznak a depiből is.. ;-)
2021. jan. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
26: Idióta...
2021. jan. 5. 01:10
 28/41 A kérdező kommentje:
A drog pont csak a nyomorba dönt még jobban.
2021. jan. 5. 01:11
 29/41 anonim ***** válasza:
Dehogy dönt.. ennél jobban? Azt mondod mélyponton vagy.. akkor még sem? :-)
2021. jan. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kellene viccelni ezzel, 29
2021. jan. 5. 01:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!