Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Oda adnád valamelyik nem...

Oda adnád valamelyik nem létfontosságú szerved valakinek/élnél kapott szervvel?

Figyelt kérdés
2021. jan. 5. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Odaadnám és élnék vele, ha tudnám, hogy megbízható és "igényes" forrásból van (értsd, utcai alkoholista szerve nem kellene).
2021. jan. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Családtagnak lemondanék még életemben a nem létfontosságú szerveimről, halálom után meg donor lennék.

Élnék kapott szervvel.

2021. jan. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Családtag, közeli ismerős, rokon számára lemondanék szervemről. Halálom után én is lennék donor, örülök ha bárki másnak egy esély az én halálom. Nekem már úgy is mindegy.

És igen, ha szükséges, akkor élnék kapott szervvel.

2021. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán
2021. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szervről nem mondanék le, sosem lehet tudni, mikor jön pont az a lényegtelen rész jól. Viszont kapott sem kéne, a jó ég tudja, honnan lenne, hogy bánt vele az előző gazdája.
2021. jan. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
Én élnék. Sosem adom oda a szervemet, nehogy én haljak meg végül, hanem inkább ő haljon meg. Jó, tudom beteges gondolat de értelme az van.
2021. febr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!