Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az,hogy valaki...

Miért van az,hogy valaki feltesz egy komoly nehézséggel kapcsolatos kérdést és válaszként kap egy semmit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudom mit vártam az oldaltól...de pl vannak nehézségeink családommal kapcsolatban,mint gondolom mindenkinek...bármikor feltettem valami kérdést,ami tényleg számomra nehéz,megoldást keresek rá,amit esetleg egy kívül álló jobban lát vagy érti,hogy ebben a helyzetben kihez fordulhatnánk. 90%-ban olyan válaszok érkeznek,mint : Kamu, jaj ez kérdezte ezt a pervez dolgot is meg mit tudom én. Először is hogy kamuzhatnak le valakit??? Tényleg elég szar szituba voltunk,amikor kérdeztem egy rohadt nehéz dolgot,amivel küszködünk..én örülök,hogy más nem élt át ilyen dolgokat,de csak úgy saját fejből lekamuzni valamit..Nem pazarolnám az időmet ilyennel.Másnak lehet a kamu írogatás az élete,bár azt meg nem értem,hogy miért? Szánalmas...Irigylésre méltó,hogy erre van ideje.Másnak van élete is...

A másik meg,hogy azonnal jön a vádaskodás a megoldás keresése helyett,hogy ez kérdezte ezt-azt...hát komolyan mondom,irigyelem a fejükben lévő semmit.Ha én is így tudnék mindent biztosra..de jó lenne. Kiírtam életem első kérdését és alá írja,hogy ez már a nem tudom hány 100. kérdésem és milyen mocskosságokat kérdeztem és ahelyett,hogy várnék választ a problémámra ezen megy a nevetés.


28/N


2021. jan. 7. 09:59
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Azért van, mert a kiírt kérdések 80%-a netto kamu. 12-17 éves kisfiúk és kislányok trollkodása, beteg fantáziája, és egyéb agymenése.

A maradék 20% meg nyilvánvaló picsogás a rossz szex vagy a bevállalt idegen kölykök miatt.

2021. jan. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Tedd fel úgy a kérdést hogy hihető legyen .
2021. jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Én azt vettem észre, hogy az összetettebb, lelki és egyéb "nehéz" kérdésekre egyszerűen nem tudnak igazán választ adni az emberek.


Valódi segítőkészség helyett sokkal inkább "véleménynyilvánítási" célból válaszolnak a népek. Egyszerű kérdésekre, meg olyanokra ahol lehet okosnak tűnni meg osztani az észt.


Tény, sok a kamu kérdés is, amikre mégis jön 5-6 oldalnyi válasz, mert katalizátorként működik a kérdező provokációja, kvázi ráharapnak a csalira a népek.

2021. jan. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de így felmerül,hogy mi értelme az oldalnak ?
2021. jan. 7. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

Öt év alatt teljesen lepusztult az oldal. Ha véletlenül hibázol, örökre letiltanak, még a családodat is.

Lehetsz ostoba, bunkó az menő.

Szerintem az emberek 90%-a nem tud az oldalról, mert senki nem tudhatja a nagy közönséggel.

Csak a tizenévesek vannak már itt.

2021. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!