Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit viselnél rosszabbul?

Mit viselnél rosszabbul?

Figyelt kérdés

Ha 5 évig nem találkoznál egyetlen emberrel sem vagy ha folyamatosan emberek közt lennél?

Második alatt azt értem, hogy folyton nyüzsgés lenne körülötted, kb mint egy pláza karácsony előtt.


2021. jan. 7. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy épp milyen kedvem van, de ha 5 évben gondolkodunk, akkor mindkettőt ugyan olyan rosszul. Van amikor társaságra vágyok, van amikor nem. Ez állandóan változik nálam, mikor éppen mire van igényem.
2021. jan. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt, ha folyamatosan emberek között lennék. Szeretem a jó társaságot, főleg kis csoportokban, a barátaimat, haverjaimat és ők hiányoznának, de jobban megőrülnék a tömegtől és a folyamatos nyüzsgéstől.
2021. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Introvertált vagyok. Szerinted?


Egy 3 napos osztálybulit nem bírtam végig...

2021. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt el tudnám viselni, attól függően, hogy mennyire kell szélsőségesen értelmezni. Ha nagyon szélsőségesen nézzük, akkor mindkettő rossz.
2021. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az egyedüllétet jobban viselem, azt tovább tűrném, de mindkettőban megőrülnék szerintem, csak a nyüzsgés esetén hamarabb.
2021. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyedül megőrülnék. Természetesen az állandó nyüzsgést választanám, pedig én a páromon kívül mindenkit idegesítőnek tartok hosszútávon. De a szocializáció fontos.

DE ha 5 évig csak én + a párom, és senki mást nem láthatnék, akkor ezt választanám, de nyilván nem lehetne ilyen alku :D

2021. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A folyton nyüzsi a halálom.
2021. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!