Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lassú gondolkozású vagyok...

Ha lassú gondolkozású vagyok ebből jön hogy a reakció időm is nagyobb tudom ezt fejleszteni?

Figyelt kérdés

nincs gondom a megértéssel csak az idejével.

nem tudom lehet ez is egy fajta butaság?

illetve a matematikai számolások logikai dolgok is lassabban mennek.


2021. jan. 8. 09:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ìrj fel magadnak kesz válaszokat amiket minden szituban jol jöhetnek. Amolyan közhelyeket
2021. jan. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, elképesztően lassan számolok fejben, akár 2 kétjegyű szám összeadása is problémát okoz. viszont egyáltalán nem tartom magam butának emiatt. A felfogásom lassú ugyan, de a memoriám nagyon jó, és ez valamennyire kompenzálja ezt a hiányosságot pl. tanulásnál.

Azt, hogy mivel lehetne fejleszteni, nem tudom. Ezt én amolyan részképességzavarként fogom fel, mint pl. a diszlexia, nem tudok elkene sokat tenni. Lehet, hogy ha sokat gyakorolsz (pl. logikai feladatokat) vagy belekényszeríted magad olyan helyzetekbe, ahol hirtelen reakciót kell adnod, javul, de nem biztos.

2021. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!