Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki megtud rólad valamit...

Ha valaki megtud rólad valamit ami neked kellemetlen az milyen reakció rá, ha felvállalod és nyiltan beszélsz róla neki? Hiába nincs hozzá köze, akkor is

Figyelt kérdés
Ki mit reagál ilyen helyzetekben?

2020. dec. 21. 02:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez értelmetlen.

Attól függ, hogy ki az a valaki.

Mit tud meg rólam?

Biztos, hogy jól tudja-e?

Amúgy meg mi köze hozzá?

2020. dec. 21. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan valaki aki nem áll hozzád közel, nem vagytok jó kapcsolatban, vissza tud és akar azzal élni amit megtudott. Jól tudja, és tegyük fel nem tagadom le mert felesleges. Köze nincs hozzá, de meg tud vele szégyeníteni
2020. dec. 21. 02:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdező: Mit tud rólad? Mivel akar megszégyeníteni ?
2020. dec. 21. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam az van, hogy tudom, hogy a másik tud rólam valamit, de nyíltan nem mondja ő sem ki, csak sejtelmeskedik. Így, mivel csak TFH-m van, érzésem, addig nem tisztázok semmit sem. Ha nem hajlandó rákérdezni nyíltan, akkor nem megyek bele.
2020. dec. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PetheD ***** válasza:
A saját életemre reflektálva úgy gondolom, nem mindegy, milyen kapcsolatban vagyok az illetővel. Az alábbi kérdéseket szoktam átgondolni: Honnan tudja, tudhatja? Jól tudja-e? Kockázatos-e számomra vagy számára, hogy tudja? (Sajnos már volt részem abban, hogy olyan személy "támadt hátba", akiről nem gondoltam volna.) Kockázatos-e számomra vagy számára, ha beszélünk a témáról? Ahogy számomra fontos, hogy megértsek dolgokat, ha őt segíti a megértésben, elképzelhető, hogy elmondom neki a hátteret, ezt azonban nagyban meghatározza a szituáció, illetve a birtokába került információ személyessége. Sajnos tapasztaltam, hogy alaptalan, vagy felnagyított, kiszínezett történetet hallottam vissza a hátam mögött, és amikor megkérdeztem az illetőt, nem mutatott hajlandóságot arra, hogy megbeszéljük, és én ott maradtam a fájdalommal, a csalódottsággal és a feldolgozatlansággal. Ez azonban már más téma.
2020. dec. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 PetheD ***** válasza:
Számomra inkább azt nehezebb elfogadni, ha nem hisznek nekem,vagy a magyarázatomat magyarázkodásnak tartják.
2020. dec. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!