Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 50 felettiként tizenéves...

50 felettiként tizenéves barátnővel mernétek nyilvánosan mutatkozni munkaheylen és még mutogatni is?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok egy 50 feletti cégtulajról aki igencsak pénzes és pár havonta új „csaja“ van ( ő mondja így...)

Ezek többnyire alsó huszonéves díszp****ák. De most még magát is felül/alulmúlta.


19 éves még középiskolába járó „csaja“ van.

Azért nem semmi, egy 50-es pocakos kopasz fonnyadt macsó (már rég nem macsó...) és egy 19 éves .... khm liba.

És még mutogatja is, flangál vele benn a munkahelyen hozza viszi és nagy hangon büszkélkedik : az új csajom!


Azért 50 felett egy 19 éves barátnő nem kínos egy csöppet?


2021. jan. 8. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Van az a pénz..
2021. jan. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Én a csaj apját nem értem csak. Telibe vertem volna a vén fószert már, mondjuk ha ilyenre van igénye a lánynak akkor az a szüleiről is elmond elég sokat. Szerintem k.va gáz.
2021. jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Inkább a csajnak kínos,bulizni is elhívja?
2021. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kínos lenne,de az ő életük,azt és úgy csinálnak ahogy akarnak.Azt,hogy mit látnak a másikban csak ők tudják.Azt megértem,hogy az ötven éves vén farok hiúságát legyezi az,hogy egy fiatal csinos nővel mutatkozhat,büszke magára,hogy neki ilyen csaj jár az élettől míg a csóró melósai be kell hogy érjék a túlsúlyos,ráncos feleségükkel.Ettől biztosan különbnek érzi magát másoktól,felőlem nyugodtan,nem sajnálom tőle a friss húst.Én közel negyven évesen a felnőtt,korban hozzám illő nők társaságát keresem,lehet,hogy a bőrük már nem olyan mint egy húszévesé,de lelkileg,érzelmileg jóval többet képesek adni és sokkal jobb szeretők is .
2021. jan. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az 50-es öregecskedő cégtulajt már eddig se vették komolyan a magánélete miatt. Pár hónapnál hosszabb ideig nem tud megtartani egy csajt sem, csak amíg a pénzével fel tud vágni nekik. Most még jobban röhögnek majd rajta a háta mögött a tiniliba miatt.
2021. jan. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

50 alattiként csak két dolgot mondhatok

- hogy már most, a huszas éveim közepén túl öreg vagyok egy tinihez, szóval ez nem olyan dolog, amibe valaha is bele kéne gondolnom

- minden létező módon és alkalommal próbálnám kellemetlenné tenni egy ilyen férfinak, hogy mutogassa a félig-meddig gyerek barátnőjét.

2021. jan. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"minden létező módon és alkalommal próbálnám kellemetlenné tenni "


elsikkadsz afelett hogy ez egy munkahely ahol ő az (egyik) főnök te meg alkalmazott vagy. akarsz állást keresni mert beszóltál a főnöknek?

2021. jan. 8. 12:33
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
19 eves lanykent nekem lenne nagyon kinos barhol mutatkozni egy ilyen ven trottyal mar bocsanat 😂
2021. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

"enne nagyon kinos "


Ja. Csak ha lottyadt tökű barátocskád megdobna egy kocsival egyből másképp látnád.... van az a pénz, amiért korpásodik az ember haja.

2021. jan. 8. 15:35
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9. Kezdenem úgy érezni, hogy te vagy a lottyadt tökű barátocska.
2021. jan. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!