Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem lehet alkoholt...

Miért nem lehet alkoholt fogyasztani a munkahelyen amikor egy kicsit ittasan jobban teljesítek és sokkal jobb a hangulatom?

Figyelt kérdés
Nem arra célzok hogy le akarok részegedni minden nap, de mondjuk a 8 órás munkaidő alatt miért nem lehet legurítani 3-4 sört vagy pár felest ha úgy sokkal felszabadultabb leszek, könnyebben megy a munkavégzés? Nem okozhatok másnak sérülést meg anyagi kárt sem, nem olyan munkakörről van szó, szóval tényleg nem értem mi ez a nagy alkohol-ellenesség az országban. Régebben mindennapos volt hogy ittak az emberek munkavégzés előtt vagy közben, nem volt ezzel semmi gond.
2021. jan. 8. 12:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Hogy nem tudsz kárt okozni?
2021. jan. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
"tényleg nem értem mi ez a nagy alkohol-ellenesség az országban" - Nem tudom miről beszélsz, teli vagyunk alkoholistákkal.
2021. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%

Nah, egy büdös alkoholistával több...


Így is már a 10 millió alkoholista országa vagyunk...

2021. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, csak ne tudja meg a főnök. 😂 😂
2021. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

A kicsit mindenki másképp értelmezi, ráadásul ugyanaz a mennyiség is másképp hat különböző emberekre.

Engem pl az alkohol álmosít, egy volt kollégámat kiüti egy üveg sör is.

Nézd, előfordul, hogy a munkahelyen is félrenéznek, de nem rendszeresen. Pl karácsony előtt nálunk kicsit megengedőbbek, de mi irodában vagyunk, de fizikai munkánál nagyobb baj lehet az alkoholos befolyásoltság, láttam már szögbelövővel átlőtt ujjat, és józanul történt a baleset.

2021. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Menj el építőiparba, minden munkás iszik, ha mindenkit haza küldenénk aki részeg, akkor nem lenne aki építi a házat.
2021. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Azért napi 3-4 sör messze nem a kicsi kategória...
2021. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, ha a mindennapi feladataidat sem tudod pia nélkül ellátni, az maga az alkoholizmus.


Inkább kérj segítséget, komoly lelki-idegi problémáid vannak..

2021. jan. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk lehet, mindig van sör a konyhába, de sajnos kocsival járok dolgozni
2021. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

Azert nem lehet munkahelyen inni, mert ha uzemi baleset tortenik akkor nem csak a piast veszik elo feleloskent. Azert mert te nem birsz az alkoholfuggosegeddel, ezzel nem kell tonkretenni masok eletet.


De hivatalosan azert, mert munkavegzesre alkalmas allapotban kell egy munkahelyen reszt venni a napi esemenyekben, az italos allapot nem munkavegzere alkalmas, hiszen tompul az erzekeles. Ha italos vagy, szo szerint NEM TUDSZ JOZAN FEJJEL GONDOLKODNI!

2021. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!