Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem lehet alkoholt...

Miért nem lehet alkoholt fogyasztani a munkahelyen amikor egy kicsit ittasan jobban teljesítek és sokkal jobb a hangulatom?

Figyelt kérdés
Nem arra célzok hogy le akarok részegedni minden nap, de mondjuk a 8 órás munkaidő alatt miért nem lehet legurítani 3-4 sört vagy pár felest ha úgy sokkal felszabadultabb leszek, könnyebben megy a munkavégzés? Nem okozhatok másnak sérülést meg anyagi kárt sem, nem olyan munkakörről van szó, szóval tényleg nem értem mi ez a nagy alkohol-ellenesség az országban. Régebben mindennapos volt hogy ittak az emberek munkavégzés előtt vagy közben, nem volt ezzel semmi gond.
2021. jan. 8. 12:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Mint ha töröltek volna néhány hozzászólást. Vagy csak a válaszok számozása csúszott el??? Kedves kérdező. Lehet hogy te dolgozol olyan helyen ahol nem lehet inni. De van jópár olyan munkahely ahol a főnök együtt iszik a melóssal. Mint hogy ugyanezen a munkahelyen történt hogy a melós munka idő vége elött két órával (12 órás műszakból lógott el) a kocsma teraszáról integetett a művezetőnek -aki a főnöke volt- (8 órás műszakból ment, ezért futottak össze) úgy hogy a szeme láttára akkor nyomott le egy deci töményet. Annyi lett a következménye hogy vagy fél évig személyes fel-le jelentkezés volt munkás ruhába mindenkinek a műszak elején és végén. De aki lebukott akkor a kocsmánál még azt a két órát is kifizették neki mikor már a kocsma teraszán ült. Mintha rendesen a munkahelyen dolgozott volna. Bent a munkahelyen ugyanúgy megisszák. Volt amikor reggel nyolckor 50 embert szondáztattak. 6 embernél mutatott a szonda. 3-at hazaküldtek és az napra szabadságot írtak nekik. 3-an maguktól mentek haza, ők meg se fújták már a szondát. Mondták a művezető el, hogy szabadságot kérnek. 8-an meg már le se jöttek az öltözőből mert telefonáltak nekik hogy szondáztatás van és beteget jelentettek AZ ÖLTÖZŐBŐl!!! mind a nyolcan !!! De ezek már a csatak részegek voltak. Aki mondjuk csak egy sört ivott az simán felvette a munkát. Akkor nem értem a kérdést....
2021. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
művezető el = művezetőnek
2021. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
21-es vagyok. Mielőtt még rám iratok hogy nem jön ki a matek. 6 embernél mutatott de az a három akinél keveset az simán be állhatott dolgozni. Őket haza se küldték. Azt mondták hogy ez egy óra alatt kimegy az meg annyi idő hogy addig reggelizenek meg és utána felveszik a munkát. Hát vannak ilyen munkahelyek is. Én már eljöttem onnan mert ez inkább szerintem már kupleráj. De vannak ilyen helyek is.
2021. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Menj épitkezésre melózni azok reggel 6-kor már a kocsma előtt vedelik a piát
2021. júl. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

24

Így van.

Lehet hogy azért is van a sok be szólogatás ha látnak egy jó nőt elmenni az építkezés elött, mert már reggel meg alapozták a jó hangulatot. Mert mondjuk egy mekdolálcos dolgozót még nem hallottam hogy ki fütyült volna az étteremből az útra hogy "de jó segged van anyukám". De a bank elött ha cigiznek dolgozók vagy valami iroda elött azokra se jellemző

2021. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!