Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyire vagytok toleránsak...

Ti mennyire vagytok toleránsak a cigányokkal?

Figyelt kérdés
2019. dec. 1. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Ugyan úgy mint más emberrel, de ha nem normális inkább ott hagyom ha nincs vele semmi dolgom.
2019. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Csak amennyire ők velem.
2019. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Pontosan ugyanannyira, mint bárki mással
2019. dec. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Több ellenségem volt köztük mint barátom (nem rajtam múlott). Így óvatos vagyok velük.
2019. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Kávé előtt vagy kávé után??
2019. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

Nemrég volt egy ilyen kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1019..

Ez alapján semennyire. Nem én írtam ki, de felháborító.

2019. dec. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
Általában toleráns vagyok velük és ha tehetem anyagilag is támogatom a legszegényebb családokat. Ugyanúgy ahogy a hajléktalanokat is.
2019. dec. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Igyekszem nem ez alapján megítélni valakit.


Csak 1 baj van. Kb 50-60 cigány közül, akivel eddig éltetem során volt szerencsém beszélgetni.


1 db normális volt, akit a mai napig imádok.


Lehet én vagyok a sztatisztikai anomália és az emberek nagy részének többnyire pozitív élményeik vannak, de ezek után én az elején kicsit távolság tartó vagyok, fejben kicsit ellenszenves, de külsőleg teljesen normálisan kezelem az embert, anélkül hogy neki feltünne, hogy picit elítélő vagyok.


Majd mikor bebizonyosodik, hogy olyan ember akivel nem folytatnám a beszélgetést kicsit ellenszenvesebb személy leszek és akkor már látszódik az elitélésem.


Ha meg normális (fent említett példa) akkor minden előítéletem elszáll.


Szóval semmi bajom nincs a cigánysággal, csak a rossz emberekkel és tapasztalatom szerint több a rossz mint jó közülük.

2019. dec. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Középiskolába vertek, gyaláztak ahol tudtak, én voltam a "magyar ge#i", egyik sem állt mellém, meg egy magyar sem, 1.5 évig úgy jártam oda, hogy reggel hánytam, hasmenésem volt a félelemtől, iskolába rettegtem 120 kilós létemre, pályaudvaron is beszóltak, kötözködtek. Persze senkinek nem mondtam mert én lettem volna a rasszista..


Aztán utána autóval jártam, és mintha elfelwjtettek volna. Nem tudom miért.


Mondjuk azóta mindenhova autóval járok, boltba nem merek bemenni, csak ritkán, utcára is ritkán megyek lassan 4 éve. Szóval annyi lett, hogy rettegek az emberektől, ezért csináltam meg a ce jogsit, hogy menjek kamionozni.


Szóval annyira vagyok toleráns, hogy félek tőlük.

2019. dec. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Amíg emberien viselkedik, nekem mindegy, hogy milyen származású. Lehetne szomszédom, rokonom, lakótársam, barátom is, ha olyan ember...

De ez a kínos hisztis viselkedés meg a folyamatos nyilvánosan jelenet rendezés, ordibálás meg tanulás helyett gyerekellés ez a legalja. Sajnos a magyarok is kezdenek rászokni, szóval nem kell minket sem félteni.

2019. dec. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!