Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Folyamatos öltönyhordás....

Folyamatos öltönyhordás. Mentális sérülés következménye lehet?

Figyelt kérdés

Van egy szaktársam, aki már az első naptól kezdve öltönyben jött mindig órára. Furcsálltam akkor is már kicsit. Egyszer meg is kérdeztem tőle hogy egyszerű, sima előadásokra miért jön öltönyben, mire azt válaszolta hogy "meg kell adni a tiszteletet az előadónak" (aki amúgy egyszerű farmerben volt, mint ahogy a legtöbb szokott lenni). Aztán tavaly a szakestre is abban jött (tipikus rendezvény volt, ittunk amíg járóképtelenekké nem váltunk). Ekkor már még furcsábbá vált, hogy vajon ide minek vette fel. Most viszont találkoztam nemrég a szüleivel is, mindketten szintén öltönyben vannak folyamatosan, otthon is, mikor egyedül vannak akkor is. Tehát volt honnan ezt a szokást megörökölnie a szaktársamnak.

Szerintetek nála csak azért alakult ki ez a szokás, mert erre nevelték, vagy nála is mint a szüleinél valami nem stimmel mentálisan?



2021. jan. 10. 19:21
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
#19 És oda hogy jut valaki, hogy -10 fokban kilóg a meztelen bokája a tornacipő meg a műnyomoros farmer között?
2021. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
96%

19.-nek.


Mondom én, hogy nem vágod a témát. Van nyár öltöny, és nyári bőrkesztyű is. Sőt, nyári bakancs is. Na?


Meg ennyire nincs életed, hogy más ruházatával foglalkozol? Vagy...ahaaa, az a baj, hogy észreveszik a nők, mi?

2021. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
#21: Gondolom a divat útján. De az öltönyhöz biztos emiatt. Vagy divatos olyan szinten leizzadni, hogy hátul a zakó aljából csöpög az izzadság?
2021. jan. 10. 20:35
 24/37 A kérdező kommentje:
#22: Mindenki kerüli nagy ívben, dilettánsnak nézik (főleg emiatt).
2021. jan. 10. 20:35
 25/37 anonim ***** válasza:
95%
#23 Jaaa, hogy a kilógó boka mínusz fokokban az divat, úgyhogy véletlenül sem néz ki hülyének, aki így járkál.... :D
2021. jan. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
82%

"Vagy divatos olyan szinten leizzadni, hogy hátul a zakó aljából csöpög az izzadság?"


Sok lánynak meg feltöri a magassarkú a lábát, mégis mennyien hordják, csak mert csinos, szexi, jól néz ki. Az nem akaszt ki ennyire?

2021. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
#25: Azt nem mondtam hogy divat. Csupán azt, hogy értem mi úton jutott el oda. Viszont a szaktársamnál ez nincs így. Erre keresem a megfejtést. Divat nem lehet, tehát ez kilőve. Ahogy a kényelem sem. Kérek más opciókat, ami lehet.
2021. jan. 10. 20:44
 28/37 A kérdező kommentje:
#26: Annyira nem, mert az megmagyarázható. De az öltöny nem. Rajta kívül 5 éve nem láttam civilben öltönyös embert (tehát mikor nem valami rendezvényre vette fel).
2021. jan. 10. 20:47
 29/37 anonim ***** válasza:
77%

27.-nek.


Milyen büfé szak ez, hogy ennyi ésszel oda járhatsz, és nincs jobb dolgod, mint egy srác ruháját elemezgetni?


Láttál már meztelen nőt? Nem mi?

2021. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
#25: Elírtam az előbb. Azt akartam írni hogy: Azt nem mondtam, csak hogy divat.
2021. jan. 10. 20:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!