Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek! Mi az ami taszító...

Hölgyek! Mi az ami taszító egy férfi/fiú külsejébe?

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 22:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Nekem ha ápolatlan, tetovált, izomagy, buta arc.
2021. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%

Szakáll, vagy ha már nagyon kell lennie, akkor legyen igényes.

Rossz tartás (ami nem betegségből, vagy balesetből ered).

Rossz lehelet (ha lehet ide venni).

Igénytelen hajzat.

Esetlen kisugárzás.

2021. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
59%

ápolatlanság

arc és testszőrzet (kivéve karon és lábon)

2021. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Ápolatlan külső, zsíros haj, igénytelen, stílus nélküli öltözet: turkálóból is lehet jól öltözni! Totálkigyúrt izomagy nálam is kuka. Buta de okoskodik, mindenkinél okosabb típus szintén kuka.
2021. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Igenytelenseg, pl. vallalhatatlanul rossz fogak, vagy az extrem tulsuly, felreertes ne essek, nem akarok bodyshamingelni, de szerintem egy no vagy ferfi sem igazan vonzo, amikor akkora hajas bele van, hogy 2 hely kell neki a buszon...

Aztan pl. a bajusz. Foleg, ha szakalla meg nincs... nagyon keves embernek all jol a bajusz. Utalom :D

2021. jan. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Ha sovány mint a bot.

Ha piszkos a körme.

Ha szét van taposva a cipője.

Ha izzadság szagú.

Ha egy hájpacni.

Ha a haja, zsíros, korpás.

2021. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Ja igen, alapbol bejonnek az izmos pasik, de a diobel kinezetu fitnesz bajnokok nagyon nem. :D Mikor a barna olajjal kikent testukkel feszulnek a szinpadon tangaban, a szemuk meg a tenyeruk meg feheren vilagit, bloeehh...
2021. jan. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Ha borotválja a testét. Szerintem egy férfi legyen szőrös, legfeljebb a hónalját és a nemi szerve körül vágja le a szőrt. Az arcán nem érdekel.

Ne legyen olyan sovány, hogy egy nagyobb szél elfújja.

Gondolkozzon alapvetően racionálisan. Erre azt gondolná első hallásra az ember, hogy ez nem látszik meg kívülről, holott nagyon is. Ha divatmajom, akkor az teljesen kizárva, mivel a racionalitásba nem tartozik bele a többiek kérdés nélküli követése/másolása. Ha többet foglalkozik a külsejével mint egy átlagos lány, az is kizárva, mert nem metro/búza férfit keresek. De azért elvárnám, hogy adjon magára, ne legyen büdös például.

2021. jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

#7: Jobb az ha az egész teste világít? :D

[link]

2021. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A link amit küldök abban van egy kép egy férfiről. Én is kb.így nézek ki csak a fejét kéne kicserélni🤣

Szerintetek akkor a képen látható férfinek az alakata túl vékony vagy határeset?


Itt a link:

[link]


(A link nek a tartalma nem fontos csak a képet nézzétek

Amúgy más képet nem találtam ami hasonlítana az alkatomhoz)

2021. jan. 11. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!