Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyek! Mi az ami taszító...

Hölgyek! Mi az ami taszító egy férfi/fiú külsejébe?

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 22:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%
A GYK-s nők szerint ő átlagon aluli, és szóba sem állnának vele. Csak hát ugye az a fránya statisztika...
2021. jan. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Metionin ***** válasza:
100%
Igénytelenség, ápolatlanság mint rossz fogak, tisztálkodás, mosás hanyagolása, illetve nekem nem tetszenek a kövér és a nagyon szőrös férfiak. A linkelt képen a kockás inges fickó teljesen okés.
2021. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Még egy voks a kockás ingesre. :-)

Ami nem jön be: minimális izomzat, csontos vállak, mellé nagy has, extrém szőrmennyiség, pl szőrös hát; ápolatlanság: bőr, fogak, haj, köröm. Igénytelen öltözék.

És mindennek a szélsőséges ellentéte is.

2021. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Írták sokan a szőrt. Szerintem az nem várható egy átlagos férfitől, hogy szépségszalonba járjon. Máshogy meg nem lehet megszabadulni, mondjuk a hátszőrtől. Nekem a nagymértékű szőrtelenítésről az a véleményem, hogy divat baromság. Miért ne lehetne szőrös egy férfinek a mellkasa például? Volt olyan barátom, aki borotválta az egész testét, hát..., ő majdnem úgy nézett ki mint én emiatt (meg mert nem volt rajta szinte semmi izom). Soha többet ilyet, nem vagyok hajlandó elfogadni a most divatos nézeteket, mi szerint férfi és női egyenlőség (nem egyenjogúság, hanem egyenlőség!) van, uniszexen kell öltözködni, stb. Szerintem egy nő legyen nő és nézzen is ki annak, ugyanígy egy férfi legyen férfi és nézzen is ki annak.
2021. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Lovagolnak itt többen a szőr kérdésén. Az én számomra pl az az abszolút taszító, ha egy férfi szőrtelen. :)

Ezenkívül az ápolatlanságot nem szeretem, főleg, ha szagokkal jár. Ide értem azt is, amikor egy pasinak hosszú a körme, attól engem a hideg ráz, még ha tiszta is.

2021. jan. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

13-as vagyok. Nem a szőrrel van problémám, hanem az extrém mennyiségű szőrrel. Mint írtam ennek a teljesen ellentéte is necces, amikor csupasz egy férfi.

A szélsőségekkel van a baj. Nyilván ne szedje a szemöldökét, de az sem túl jó, ha a szeme alá érnek a szálak.

2021. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A képen a pasi átlagos testalkatú. Teljesen oké.
2021. jan. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

- igènytelen a külsejère ,higèniára

-idiota/ buta

-Bunko

- gonosz

- egoista

-bekèpzelt

2021. jan. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!