Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt ChatAlternati...

Miért hiszik azt ChatAlternative-on az emberek, hogy énekes vagy streamer/videós vagyok, ha a mikrofon belelóg a kamerába?

Figyelt kérdés

Már elegem van, hogy minden 5. ember ezzel jön, hogy énekeljek már, vagy most live van kérdések jönnek, egyszerűen felbasz már idegileg!

Nem jut el az agyamig, hogy miféle gondolkodás alapján van ez, hogy ha van mikrofonod, akkor csak énekes vagy streamer/videós lehetek, és nem használhatom kommunikálásra vagy gamingre.



#Szar felfogás
2021. jan. 13. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért mivel általában az énekes, streamer/videósnak van az arcába belógó mikrofonja. Az szerintem is azt sugallja, hogy mivel te arra a mikrofonra költöttél x összeget (gondolom nem 10Ft) így valami cálod van vele. (Mondjuk jobb hangminőség az énekhez vagy streamhez)
2021. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert azok szoktak feljárni gyártani a trasht
2021. jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%
nem tudom
2021. febr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!