Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha kifejlesztenének egy...

Ha kifejlesztenének egy vakcinát, melyet ha beadsz, az összes rossz tulajdonságod megszűnne, beoltatnád magad ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 13. 23:04
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Viszont a szavazás jelenlegi állása számomra megdöbbentő. Ennyire sokan akarnak, szeretnek a sárban dagonyázni ?
2021. jan. 13. 23:32
 12/43 anonim ***** válasza:
100%

Ez relativ, en nem monda

anek le a "rossz" tulajdonsagaimrol. Nem en szenvedek miatta. 😃

2021. jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek olyanok a rossz tulajdonságai, hogy attól a sárban dagonyáznának.
2021. jan. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Ezzel nem akarok senkit megbántani, de alapvetően a rossz tulajdonságainkból ered minden rossz a világon.
2021. jan. 13. 23:35
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

Például ha én lopok, akkor én nem gondolom rossznak, de te gondolhatod.

Vagy ha nézem a tv-t és egy olyan hír hallható, ahol egy ember megölt egy másik embert, akkor elitélem, de a gyilkos nem biztos hogy azt fogja gondolni, hogy bármi rosszat is tett.

Sok ilyen példa van még...

És bocsánat, hogy nem valaszoltam a kérdésedre eddig, de én nem adatnám be ezt a vakcinát(mert van olyan tulajdonság, amitől megszabadulnék,de van olyan, amit én nem gondolok rossznak, de más még azt hiheti.)

(#9-es voltam)

2021. jan. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Ilyen vonatkozásban szerintem még a mű/mesterséges jó is jobb lenne a természetes rossztól. Bár szerintem a rossz az egy alapjáraton nem természetes, degeneratív dolog.
2021. jan. 13. 23:38
 17/43 A kérdező kommentje:

15: Nagyon rossz példát hoztál.


" Például ha én lopok, akkor én nem gondolom rossznak, de te gondolhatod. "


Márpedig a lopás rossz dolog, az, hogy te mit gondolsz, a kutyát nem érdekelsz, az egyetemes és oszthatatlan erkölccsel NEM mehetsz szembe !


" Vagy ha nézem a tv-t és egy olyan hír hallható, ahol egy ember megölt egy másik embert, akkor elitélem, de a gyilkos nem biztos hogy azt fogja gondolni, hogy bármi rosszat is tett. "


Ezt ugye nem gondolod komolyan ?? Vannak bajok... Egy gyilkos véleménye hadd ne legyen mérvadó. Úristen, a világ kifordult önmagából...

2021. jan. 13. 23:42
 18/43 A kérdező kommentje:
Egy ilyen vakcina megoldás lenne kb mindenre...
2021. jan. 13. 23:44
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

De konkretan milyen rossz tulajdonsagokat torolnel el vele?

Nekem csak 2 jutott eszembe, a kapzsisag es a kegyetlenseg, mind emberrel es allattal egyarant. - de ez akkor felvet mas problemakat, akkor senki nem akarna megolni az allatokat a husert, es tulszaporodnanak?

Ha a kapzsisag megszunne, penzre sem lenne szukseg, visszaterne a cserekereskedelem?

2021. jan. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
A Rossznak meg kell szűnnie és KÉSZ !!!!
2021. jan. 13. 23:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!