Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell ennyit győzködni...

Miért kell ennyit győzködni az embereket nálunk az oltás beadásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az orvosok, a honvédség, de még a rendőrség is bizonygatja, hogy bátran oltassuk be magunkat, biztonságos az oltóanyag. Mindenhonnan ez folyik. Ennek ellenére még az egészségügyi dolgozóknak is csak a fele kéri idáig az oltást. Miért van ez a hatalmas bizalmatlanság? Miért kell ennyire bizonygatni az embereket? Más országokban is ennyire bizalmatlanok az e tekintetben? Köze van ahhoz, hogy az embereknek már elegük van az itteni hatalomból, és csak azért sem hallgatnak rá?

2021. jan. 14. 10:34
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
59%
A királyunk megmondta, “aki nem oltatja be magát, viselje a következményeket”. Na ennyire nem lesz kötelező... és se akarom beoltatni magam, és ameddig nem muszáj nem is fogom, de ha az lesz a következménye, hogy nem mehetek be ide, nem mehetek oda, nem szállhatok buszra, repülőre stb... akkor nem nagyon lesz más választása az embernek. Persze nyíltan nem mondják ki, hogy kötelező, de ez a passzív agresszív stílus, hogy akkor “viseljük a következményeket”, mindenkire rákényszerítik elobb vagy utóbb...
2021. jan. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
De miért nem jó, ha a szervezetet már előre felkészítik az oltással a vírussal szemben? Miért kell ettől félni? Az összes oltás erről szól.
2021. jan. 14. 11:47
 13/45 anonim ***** válasza:
45%
12. Mert ez most valami új és ismeretlen, amitől általában félnek az emberek.
2021. jan. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
68%
Azért mert honnan tudod, hogy mi van benne? Azt “mondják” hogy ártalmatlan, na de mondani bármit lehet. Nem voltam ott, nem követtem lépésről lépésre a folyamatot, odáig hogy az ampullába kerül, hogy biztos legyek benne tényleg oltóanyag van benne. DE! És akkor még mindig ott lenne, hogy akaratukon kívül milyen mellékhatásai LESZNEK évek múlva.
2021. jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
32%
14: mert egy sima, hétköznapi fájdalomcsillapítóban vagy közismert antibiotikumban, vagy akár vitaminkészítményekben tudod, mi van? Nem. Hiába van ráírva a hatóanyag, az pontosan nem mond semmit.
2021. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
51%
Igen,csak ha gyereket akar az ember mertmár 1 éve nem sikerül és az okát nem tudja hiába ment meddőségibe is de ott a remény hogy egyszer neki is végre lehet gyermeke mint bárki másnak és a kora is sürgeti akkor beadatja magának ezt az izét és aztán nem lehet tudni hogy esetleg meddőséget okoz e hosszútávon példának okáért.
2021. jan. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
73%

Mert gyanúsan rövid idő alatt fejlesztették le. Eleinte én is ódzkodtam tőle, de aztán meggyőztek azzal, hogy magát a techológiát már régóta fejlesztik. Amúgy még mindig nem tervezem beadatni, de csak mert nem érdekel, influenza ellen sem oltattam magam soha, mégsem kaptam el egyszer sem. Pont ennyire izgat a korona is. Ha be kell majd adatni, akkor beadatom.

A magyarok alapból kételkedve viszonyulnak már magához a koronához, csomóan maszkot sem hordanak, vagy rosszul, nem félnek tőle, nem hisznek benne. Ez szerintem köszönhető a tisztelt kormányunk balfacságának, én emlékszem, mikor a legeslegeleső hírek még arról szóltak, hogy ez a vírus csak egy újabb Soros-ármány, amivel a hanyatló nyugat akar minket pánikba taszítani. Aztán rá pár hétre meg már mégis veszélyes lett.

Eleinte még az volt, hogy ne kezdjen el mindenki maszkokat felvásárolni, mert semmit nem érnek a vírus ellen. (Féltek, hogy nem jut majd az eü dolgozóknak.) Aztán pár hét múlva már kötelező lett, és hirtelen ez ment meg minket a biztos pusztulástól.

Nem csoda, hogy az emberek már totál össze vannak zavarodva. Eddig minden fontos esetben az volt, hogy a kormány a legelején mondott valamit, aztán pár hét múlva már annak az ellenkezője lett igaz.

2021. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:

#14


És ha ott lettél volna? Értesz annyira hozzá, hogy pontosan tudod mi kerül bele, annak milyen hatása van a szervezetre? Meg hogy ez új. Anno is új volt minden oltás, amit először bevezettek, azóta is oltanak vele. De ha már itt tartunk, az élelmiszerben sem tudod, hogy mi van pontosan. Ilyen-olyan ízfokozó, színezék, E-akármennyi. Szóval amit produkálsz, az paranoia.

2021. jan. 14. 12:07
 19/45 anonim ***** válasza:
63%

Hehehe.

1.Előtte évekig az ment, hogy mennyi idő kifejleszteni egy ilyen szart, most meg hirtelen pár hónap alatt összedobják.

2. Látom mennyire nyomják.

Olyan emberekre ráfogták a környezetemben, hogy a koronavírusban halt meg, hogy már amúgy is halálán volt.

Nem is bizonyított, hogy amiatt halt meg.

Ennek ellenére úgy könyvelték el.



Innentől kezdve engem ez nem érdekel.

2021. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
30%

#17-es igazad van!Innen ered a kétely sok emberben ami nem is csoda

#16-os voltam

2021. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!