Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell ennyit győzködni...

Miért kell ennyit győzködni az embereket nálunk az oltás beadásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az orvosok, a honvédség, de még a rendőrség is bizonygatja, hogy bátran oltassuk be magunkat, biztonságos az oltóanyag. Mindenhonnan ez folyik. Ennek ellenére még az egészségügyi dolgozóknak is csak a fele kéri idáig az oltást. Miért van ez a hatalmas bizalmatlanság? Miért kell ennyire bizonygatni az embereket? Más országokban is ennyire bizalmatlanok az e tekintetben? Köze van ahhoz, hogy az embereknek már elegük van az itteni hatalomból, és csak azért sem hallgatnak rá?

2021. jan. 14. 10:34
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

#28


Én meg ismerek olyan embert, akinek ráment a tüdejére, meg a veséjére, aztán 3 hónapba telt, mire rendbe jött valamennyire. Pedig nem volt alapbetegsége. Szóval van ellenpélda is.

2021. jan. 14. 12:59
 32/45 anonim ***** válasza:
57%

Nincs meg a tesztelesi ido. Igy az unio szabalyai szerint is emberkiserletnek minosul ,amit buntetnenek,ha nem toltenek ki a jelentkezesi lapot,ahol alairjak,h onkent ment beoltatni magat...


Az mrns oltas egy dns darabot tartalmaz. Dns modosito lesz,amit mar novenyeken allatokon csinaltak es nem voltak utana nemzokeoesek az egyedek meg depressziosak eletkeptelenek lettek es 1-2 even belul meghaltak.


Van errol anyag a yutubon is. Sertestelepe volt az illetonek 40 even at es egyszer genmodositott takarmanyt adott a disznoknak,es az egesz allomany kipusztult.

[link]

2021. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
29%
#32 így van, így akarják megállítani a népességnövekedést. A “gyengék” meghaltak a vírusban, a fiatalokat meg meddővé teszik. Ha nem is 100%-osan, de ha csak egy részükre úgy hat, bőven elég a túlnépesedés ellen.
2021. jan. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
35%

"így akarják megállítani a népességnövekedést"

Miközben promózzák a CSOK-ot, a 4 gyerek utáni adómentességet... :-D Hihető...

2021. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 Sunshinedoll ***** válasza:
68%

Szerintem azért kételkedik ennyi ember, mert a kormány olyan káoszt meg cirkuszt leművelt itt a járványhelyzet alatt meg 10 éve hazudik össze-vissza, hogy most már a jót se hiszi el nekik senki :D


Megpersze mi ilyen okoskodó kis nép vagyunk és mi molekuláris biológusokat megszégyenít ismeretekkel tudni akarjuk, hogy miben mi van (amit tudunk is, rajta van a dobozon, interneten, mindenhol, csak utána kell nézni. Egy sz-ros Advilban ménem akarja senki tudni, mi van?).

De ha valaki rámutat, hogy "dehát a párizsiben/virsliben állatok végbele meg szája meg szeme van, minekeszed" arra vállat von :)

2021. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 Sunshinedoll ***** válasza:
65%

#32 Az mRNS oltás, mint ahogy a nevében is benne van RNS-t tartalmaz nem DNS-t, ami NEM módosítja a DNST abban a formában, ahogy az oltásban benne van.

Nem baj nem tudni ezeket, én is csak azért tudom, mert biotechnológus vagyok, de ostobán ne okoskodjunk szerintem, én se nyilatkozok meg mondjuk jogi kérdésekben, ha nem értek hozzá, akkor se, ha láttam róla egy érdekesnek tűnő konteós vidit a youtubeon.

2021. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
67%

Úgy, hogy nem értek semmihez, és amúgy más oltások mellett vagyok, engem azért kell győzködni, mert egyrészt nem bízom a kormányban, nem bízom benne, hogy ha választani lehetne, hogy nekem a hanyatló nyugat vakcinája kell, akkor tényleg azt is kapom, nem kínait vagy oroszt. Ha most ebben a szent pillanatban Németországba vagy Franciaországba teleportálnának, azonnal szaladnék egy oltóközpontba.


Másrészt olvasom, hogy jaj, ma már hamar megvannak a vakcinák.


[link]


[link]


Tavaly március-május környéki cikkek, amiben az van, ne számítsunk vakcinára 12-18 hónapon belül. Tehát akkor világos volt tavaly is mindenki számára, hogy secc-pecc kész egy vakcina, csak a fenti nyilatkozó emberek nem tudták ezt? Ennek ellenére 8-10 hónap múlva már kész is volt, és egyszerre több is.


Nem sejtelmesen várom a konteós következtetéseket, hanem valóban érdekel, hogy ha ennyire egyetértés volt, hogy nem lesz vakcina egy éven belül, és ennyire egyetértés van, hogy ma már egy vakcina hamar megvan, akkor ez a két tábor nem beszélt egymással?

2021. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
61%

"Valószínű, azon emberek vagytok, akik a gyermekkori oltásokat sem adatnák be, ha nem lenne pénzbüntetés."


Kiscsillag, TE kérdezted, hogy miért. Attól, hogy valaki megérti a másik ember nézőpontját, még nem konteós idióta. Ráadásul ebben az esetben teljesen érhető az aggodalom, mert:

- világszinten is komoly ellentmondások voltak a vírussal kapcsolatos információkban

- nem bíznak a kormány kommunikációjában (sok évre visszanyúló bizalmatlanság és a vírust is további káosz generálására használták, illetve arra, hogy a saját malmukra hajtsák a vizet)

- nem bíznak a médiában (szintén, politikai befolyásoltságuk miatt - a balos sem jobb)

- és teljesen jogos kérdéseik vannak: ha máskor 5-6-10 évbe kerül egy vakcina előállítása, akkor most hogyhogy egy éven belül megvolt? Melyek a hosszútávú mellékhatások? Biztonságos ez számomra?


"Ennek ellenére még az egészségügyi dolgozóknak is csak a fele kéri idáig az oltást."

Boo-fucking-hoo.

Ugye az megvan, hogy jelen pillanatban 1 azaz EGY fajta oltóanyag van az országban, ami nem föltétlenül alkalmas mindenkinek? Ugye az is megvan, hogy van egy csomó kizáró tényező, kezdve a 3-6 hónapon belüli covid pozitivitással, folytatva ismert allergiás reakciókkal gyógyszerekre stb. Szerintem tökre érthető, ha valaki megvárja, hogy opció legyenek, hogy több tudás, gyakorlati tapasztalat álljon rendelkezésre a különböző oltóanyagok hosszabb távú hatásairól stb., hogy felelős döntést tudjon hozni a saját sorsáról.


Néhány közszereplőn, illetve pályát tévesztett focihuligánon kívül senki sem fogja vadidegenek orrára kötni, hogy miért hozta azt a döntést amit. Innentől kezdve mi alapján is ítélkezünk?

2021. jan. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
74%

Az emberek kezdenek rájönni, hogy a politikusok és a pharma igazgatók milyen undorító, korrupt szemétládák.

Nem ez lenne az elsö eset, hogy beáldozzák az embereket anyagi haszonszerzés céljából.

2019-ben az USA-ban még az volt a para, hogy az 50 év alattiak körében vezetô halálok lett az opiát túladagolás. Tudniillik az orvosok boldog-boldogtalannak ilyen típusú fájdalomcsillapítókat írtak fel, mert részesedést kaptak a haszonból.

De vakcinák körül is volt bõven botrány, váratlan mellékhatások, hazudozás:

[link]

[link]

[link]


Egyes politikusoknak pedig nedves álma valósul meg azzal, hogy emberek milliói kerülnek tönk szélére a lezárásoknak köszönhetõen:

[link]


Ezek után akinek van egy kevés esze, fenntartàsokkal kezeli a covid-hisztériát meg az összepancsolt vakcinájukat.

2021. jan. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
Vírus létezik, ez tény. Védekezni kell ellene, ez is tény. A többi konteó.
2021. jan. 15. 12:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!