Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell ennyit győzködni...

Miért kell ennyit győzködni az embereket nálunk az oltás beadásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az orvosok, a honvédség, de még a rendőrség is bizonygatja, hogy bátran oltassuk be magunkat, biztonságos az oltóanyag. Mindenhonnan ez folyik. Ennek ellenére még az egészségügyi dolgozóknak is csak a fele kéri idáig az oltást. Miért van ez a hatalmas bizalmatlanság? Miért kell ennyire bizonygatni az embereket? Más országokban is ennyire bizalmatlanok az e tekintetben? Köze van ahhoz, hogy az embereknek már elegük van az itteni hatalomból, és csak azért sem hallgatnak rá?

2021. jan. 14. 10:34
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
51%

#19-es elhiszem.Nekem is mesélte egy ismerősöm hogy ráakarták írni az egyik rokonuk papírjára holott nem is ez volt a halál oka

#20-as voltam

2021. jan. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
77%
Érdekes, a rák meg az aids ellenszerét miért nem tudják pár hónap alatt összedobni? Na ezért bűzlik ez az egész, oltassa csak be magát orbán urunk meg a bandája, egészségükre...
2021. jan. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
51%
Pontosan
2021. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

#22


Talán mert nem ugyanazon kaliberű a két betegség? Csak gondolkodok. A rák ellenszerét sem sikerült még feltalálni, mert elég összetett dolog, meg számtalan fajtája van. A koronavírus már eleve ismert volt a szakemberek szemében, ez a covid-19 az egyik változata. Miért nem lehet elhinni, hogy az összes többi projektet félrerakva viszonylag gyorsan kifejlesztették a vakcinát?

2021. jan. 14. 12:34
 25/45 anonim ***** válasza:
74%
Te meg miert akarsz meggyőzni, hogy adassam be, ez olyan jó dolog? Oltasd be magad ha annyira akarod, de mást hagyjál ezzel a hülyeséggel.
2021. jan. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
73%

Adasd be ha akarod te dolgod :)Nem értem mi a probléma :D

További szép napot mindenkinek

2021. jan. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Valószínű, azon emberek vagytok, akik a gyermekkori oltásokat sem adatnák be, ha nem lenne pénzbüntetés. A mostani ember többek között az oltások miatt él több ideig, mint elődeink. Azoknak köszönhető, hogy nem 30 év az átlagéletkor. Több halálos betegség is az oltóanyaggal van kordában tartva. A tbc sem tűnt el, itt van közöttünk, csak van már ellene oltás.
2021. jan. 14. 12:45
 28/45 anonim ***** válasza:
55%

Én ezt értem, de a koronavírus még mindig csak egy hiszti részemről.

Aki elkapta, csak nevetett rajta.

Aki meg belehalt, az nem emiatt, csak ráfogják.



Azt kellene megérteni, hogy ha nem lennének ilyen apró furcsaságok, akkor talán nem lenne szkeptikus az ember.

Ez a másik.

Csak kérdéseket teszel fel, és már próbálnak lejáratni:D

2021. jan. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
76%

Bejött ez a vírus, amit a víz+szappan kombó elpusztított, maszkkal elegyítve meg még a létezését is kitöröltük a tér-idő kontinuumból. Jöttek a hírek, egyik héten pár órára megtapadt a kartondobozokon, másik héten már nem, harmadik héten csak a fémen tapadt meg pár órát, negyediken már több hónapig életképes volt minden körülmények között. Szajkózták, hogy évekig tarthat a vakcina kifejlesztése (ismétlem, víz+szappan elpusztítja!), erre alig 1 év és itt van.


A vírus:

-csak este 8 után támad.

-strandokon és focimeccsen nem fertőz; színházban, koncerten, könyvbemutatón stb. már igen.

-étteremben állva fertőz (kell a maszk), ülve nem (leveheted).

-idősekre veszélyes, csináljunk nekik sávot, de igazából bármikor mehetnek.


Sorolhatnám napestig, de száz szónak is egy a vége: kicsit sok itt az ellentmondás. Na, ezért nem szeretném, ha nekem beadnák.

2021. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
69%
29. Ezzel nem lehet vitatkozni.
2021. jan. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!