Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Introvertáltak! Hogyan adjátok...

Introvertáltak! Hogyan adjátok a környezetetek tudtára, hogy teljesen jól érzitek magatokat egyedül?

Figyelt kérdés

Introvertált fiú vagyok, és a szüleim állandóan azzal fenyegetnek, hogy pszichiáterhez visznek, ha nem szokok le az egyedül túrázásról, mozizásról, sétálgatásról stb, miközben imádom a magányt, de ezt szinte senki nem érti meg.


Összesen két barátom van, de velük mindent megosztok, mert ők még viszonylag megértők velem. Az osztálytársaim is hülyének néznek, azt hiszik beképzelt vagyok, azért nem haverkodom velük, de erről szó sincs, egyszerűen csak jóval kevesebbet igénylem a társaságot, mint mások.


Mit tegyek?



2020. szept. 27. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt, amit eddig.

Szarjál mindenki fejére.

2020. szept. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, senkinek semmi köze hozzá.
2020. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél a pont! Szard le hogy ki mit gondol rólad!
2020. szept. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem anno vittek pszichológushoz, aki (még magnón) betett valami nyugtató zenét, és megtanított relaxálni. Nekem hasznomra vált, anyám viszont feladta, mert neki semmi olyat nem mondott a pszichológus, amit hallani akart volna. Úgyhogy emiatt ne aggódj, egy jó szakember tudni fogja, hogy nem veled van a baj. Egy másik (immár ezósabb, mert ha a szülő csalódik a tudományban...) első kérdése ez volt: magadtól jöttél vagy anyu akarta? Mondom: magamtól – mert tudtam, mire irányul a kérdés, és már engem is érdekelt, hogy mi sülhet ki ebből (így lényegében nem is füllentettem nagyot).

Szóval kitartás. Nem kell beszélni róla, ha viszont konkrétan rákérdeznek, kertelés nélkül meg lehet ismételni, amit korábban is mondtál és gondoltál. Nekem olyan 25 éves korom után belátták, hogy komolyan gondolom, beleértve azt, hogy egyedül akarok élni.

2020. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon érdekel ki mit gondol arról, hogy én hogyan érzem magam. Én tisztában vagyok vele és ez a lényeg.
2020. szept. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
"Hátömennyélömárinnenö!"
2020. szept. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek semmi köze hozzá. Ha ettől elhidegülnek tőled, mérgesek lesznek, vagy furának tartanak, az az ő bajuk, neked jogod van ahhoz, hogy ne beszélgess senkivel. Egy ideje rájöttem, hogy akikre eddig azt hittem, hogy mogorvák, bunkók, nem kedvesek velem, azok igazából belül a legboldogabb emberek, mert sikerül passzivan elhesegetni a koloncokat. Légy "mogorva", a jófej emberek bevonzzák a többit, csak gyűjteni fogod őket.
2020. szept. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!