Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 35 leszek, de 52-nek érzem...

35 leszek, de 52-nek érzem magam. (nő) Hogy léphetnék ezen felül? Van valaki, aki hasonló korabeli és ugyanígy érez?

Figyelt kérdés
Nem mindig volt ez így, csak kb. amióta saját családom van. Sokkal több a felelősség a vállamon, a vállalkozásunk is plusz, meg sokkal jobban leharcolva érzem magam, mint egy korombéli. Hogy tudnék ezen javítani? Normális válaszokat kérek, köszi.
2021. jan. 16. 17:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Honnan tudod, hogy érzem magam 52 évesen?

Vagy bármelyik velem egy idős?

Csak annyit vállalj amennyit elbírsz.

Tudj nemet mondani másra, és igent magadra.

Pl család azt kéri főzzél vacsorát. Ha fáradt vagy csinálj sült tojást, vagy mikróba virslit.

Jelöld ki az én időt.

Az legyen az egyetlen amihez ragaszkodj.

Szoktasd rá a családot, hogy akkor csak magadért vagy.

2021. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Látom megjöttek a kis tizenéves taknyok akik szerint egy harmincas ember öreg 😂
2021. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

2-es,3-as

18 éves fejjel írom,hogy idióták vagytok

2021. jan. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
Én 46 vagyok de 33-nak érzem magam. Jól tettem, hogy nem vállaltam gyereket. Most ezzel nem bántani akarlak, de tény, hogy a család a legnagyobb vérszívó pióca, és hidd el hogy mindenki így van ezzel, akinek kicsik a gyerekei. Fel a fejjel, lesz ez jobb is. Próbálj magadnak időt lopni, bízd a kölyköket a férjedre és menj el egész napra túrázni a természetbe. Vagy csináld azt, amit nagyon szeretsz, de egyedül.
2021. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Igen, én is a családalapítással öregedtem meg látványosan! Energiavámpírok. De azért öröm is van benne és rosszabb lenne egyedül azzal a tudattal, hogy mi lett volna, ha...! Egyébként tetszik vagy sem, de sajnos a mai világban 30 év felett már öregnek tartják a nőt a munkáltatók és ez a kormány hibája is, aki most is a 25 év alattiaknak kedvez!
2021. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Bármilyen nehéz is, próbálj meg időt szakítani a rendszeres sportolásra. Én hasonlóan éreztem magam (41 vagyok), most sokkal jobb a közérzetem. Vettem néhány dolgot itthonra (futópad, elliptikus tréner, kézisúlyzók, lábsúly), így csak annyit időt vesz el, amennyit tisztán a mozgással töltök, plusz nem kell megoldást találnom a gyerekfelügyeletre.
2021. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
40 leszek idén. A legkisebb gyerekem is már iskolás. Másfél éve itthonról dolgozom 6 órában. Azt kell hogy mondjam, kezdek kivirulni. Van időm és kedvem mosolyogni, kedvesnek lenni a családommal, sportolni és kekszet sütni. Jó nyilván a cicim már sosem lesz olyan feszes, mint 3 gyerekkel ezelőtt. :D
2021. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
58%

6#

Nem attol erzed magad 33-nak, hogy nincs gyereked, ne aggodj. Anyosom 55 es egy 30 eves energiajaval rendelkezik 7 gyerek utan. ;)

Az a hozzaallas meg, hogy a CSALAD CSAK egy verszivo pioca, meg hogy passzolja le a “kolykoket” kritkan aluli hozzaallas, még egy gyerektelentől is.


Fura, azok panaszkodnak a legtobbet, akiknek gyerekuk sincs. En peldaul semmit nem vesztettem gyerek mellett. Max atalakultunk. Ugyanugy neki megyunk egy 1800 km-es utnak gyerekkel is, es ugyanugy tanulok, dolgozok, mint elotte is. Es boldogabb is vagyok.

En azt is elhiszem, hogy te is boldog vagy csalad nelkul, de azert ezt a gusztustalan hozzaallast ne engedd meg senkivel szemben se. Mert sose tudhatod mit hoz az elet.

2021. jan. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
Valószínű rossz alvók a gyerekek, vagy a szomszédnak krónikus hasmenése van és a wc-jük mellett van a hálótok. Akkor én is 50 évesnek éreztem magam 15 évesen is, mikor nem aludtam.
2021. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, ez részben fejben dől el.


Van egy nő ismerősöm, aki most tölti a negyvenet és azt mondja jobb a közérzete és szebbnek érzi magát, mint húsz évesen.


Másrészt miért vállalod túl magad? Semmi értelme mártírkodni, hidd el, soha senki nem lesz hálás érte. Beszéld meg a férjeddel, hogy neked ez így sok. Vegyél fel egy bébiszittert a gyerekek mellé, vagy egy bejárónőt, aki segít a házimunkával. Nem szégyen egyik sem, csak azoknak nem szimpi, akik nem tudják megengedni maguknak. (Ti nálatok ez vállalkozás mellett gondolom nem lenne probléma.)


Nem kell mindig mindent egyedül csinálnod, tényleg. Így ez rámegy idővel a házasságodra és családi életedre is. Oszd ki a feladatok egy részét másoknak, te pedig csak irányítsd őket.

2021. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!