Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális hogy...

Hercegnöcske1993 kérdése:

Szerintetek az normális hogy egy lánynak a szülei annyira "féltik" őt hogy azt is megmondják hogy csak az ő korabeliekkel beszélgethet és barátkozhat? Mit tegyek hogy ne így fogják fel?

Figyelt kérdés
L/majdnem 18
2011. márc. 21. 15:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a te szüledi?(gondolom) hát basszus megtikltani nem tudják. ha hozzászolsz máshoz el leszel verve?? vagy mit tudnak tenni?
2011. márc. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
komolyan nem tudom mit csináljak...
2011. márc. 21. 15:53
 3/11 anonim ***** válasza:
meg se halld ha megakarják tiltani. egyik füleden be másikon ki. ha látják h nemérdekel leállnak.
2011. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
semmit. ha mindjart 18 akkor várj egy cseppet,aztán azt csinal a lány amit akar. ennyi...
2011. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,szerintem ők pont nem olyanok hogy leálljanak
2011. márc. 21. 15:57
 6/11 anonim ***** válasza:
de komolyan hogyhogy nem engedik?? én ezt nem értem. mit csinálnak ha megszeged a szabályt??
2011. márc. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom,most tudja hogy kivel beszélgetek és azt mondta hogy beszélni fog vele...el se merem képzelni milyen ciki lesz ez
2011. márc. 21. 16:00
 8/11 anonim ***** válasza:

Ki a korabeli? Csak a 18-19 eves? Szerintem nem normalis, mert a fiatal fiuk tobbsege abban a korban nagyon eretlen es epp, hogy egy par evvel idosebb mar normalisabban gondolkodna. Kor alapjan nem lehet megitelni, hogy ki milyen egyenileg, de egy 18 eves fiunak alt. nem celja egy komoly kapcsolat.


Es ebben mi a feltes? Semmilyen racionalitas nincs benne. Az a legjobb, ha az embernek minden korcsoportbol vannak ismerosei, baratai. Ne haragudj, de a szuleid nagyon furcsak.

2011. márc. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát igen tudom hogy nagyon furcsák és ők még a régi múltban élnek és ez a féltés ez olyan hogy nem akkarják hogy egy idösebb fiuval összejöjek pedig mi amugy csak beszélgetünk és nem értik meg hogy a között van külömbség
2011. márc. 21. 20:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy 18 éves fiú mennyivel ártatlanabb, mint egy huszonéves?
2011. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!