Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen furcsa dolgokat szerettek?

Milyen furcsa dolgokat szerettek?

Figyelt kérdés
Vagy furcsa tulajdonságú embereket?

2021. jan. 16. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Ööö... mondanál 1-2 példát, hogy te milyen dolgokat tartasz furcsának?
2021. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Például, ha egy nő szenvedélyes a foglalkozása vagy hobbija iránt, bármi is legyen az, sokkal jobban bejön, mintha divatozna vagy nagyon adna a külsejére. Így néha "csúnyább" lányok, akiknek van valami izgalmas hobbijuk vagy munkájuk, jobban bejönnek, mint akik jól néznek ki, de nagyon unalmasak. Ez nem tudom, hogy mennyire furcsa. A barátaim sokszor nem értik, hogy miért azok a lányok tetszenek, akik, mikor szerintük sokkal szebbek is vannak. Az, hogy egy nőnek nagyon pezsgő, dinamikus személyisége van, sokkal jobban beindít, mint önmagában a külseje.
2021. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
lámpaoszlopokat, tűzfalakat, egy bizonyos típusú régi kéményt, régi orosz keringőket
2021. jan. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

A hangot szeretem, ahogy a macskám rágja a macskaszalámit. Szeretek a péniszemmel viccelődni, pedig nincs is, mivel csaj vagyok.(Ez csak akkor ha a fiú haveri körben előjönnek a pöcsméregetős viccek.)


Embereknél meg tök változó, hogy mit szeretek. Barátságban olyan embereket szeretek nagyon, akivel különbözünk annyira, hogy ne menjünk egymás idegeire, de legyünk egy hullámhosszon. Pl én kissé zárkózott vagyok, és otthonülő, a barátaim nagyrésze pedig nyitott, szeret mászkálni és akkor kölcsön járásban vagyunk, én vagyok a megnyugtató, akivel nyugton el lehet lenni, a másik pedig a pörgősebb, és ez így kiegyensúlyozottan működik. Vagy a korkülönbségben is működnek a barátságok nálam, ha van közös téma. Konkrétan 18 vagyok és a barátaim korosztálya 13-70 között változó.

Szerelemben pedig kb bárkihez tudok vonzódni, aki meg tud nevettetni, jól el tudunk beszélgetni. Ránézésre viszont nagyon kevés ember vált ki belőlem reakciót.

2021. jan. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2021. jan. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ne is mond,néha olyan érzéseim vannak.
2021. jan. 17. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Régen az orvosi benzin illatát, az Ikarus-ok hangját pl.
2021. jan. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha a hengeres kéztörlő szépen, a szaggatott vonalon szakad le.
2021. jan. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szimpatikusnak tartom a gonosz embereket.

Minél kevesebbet alszok, annál jobban érzem magam.

Imádom, ha megsérülök vagy ha testi fájdalmam van, a vér látványát is nagyon szeretem. :)

Az átlagos emberek számára ez nagyon furcsának, sőt, betegesnek tűnik, de nekem ez a természetes.

2021. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:

A piercingszúratást. Valamiért élvezem amikor van egy új és azt kezelgetni kell.

Az új balettcipőket, amikor még nem tört be és fáj benne a láb, szeretem őket varrni meg nézegetni az orrát míg még nem kopott (sajnos ez csak pár alkalom, teszek rá bőrt de nem azonnal, mert ki akarom élvezni azt az 1-2 napot amíg natúran van :D )

Az olyan macskákat, akiknek valami "hibájuk" van pl. félszeműek vagy nincs meg az egyik lábuk. Főleg ha feketék. Amint lesz lakásom, húzok is örökbe fogadni.

Az ecseteket, festő és sminkes ecsetet is, imádom fogdosni őket.

Ez talán nem annyira furcsa de a régi könyvek illatát, olyannyira hogy van könyv illatú parfümöm is.

2021. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!