Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen furcsa étkezési szokása...

Milyen furcsa étkezési szokásaitok vannak? Vagy milyen furcsa ételkombinációt szerettek?

Figyelt kérdés

Nekem van egy pár furcsa kombinációm :D

Pl: rántotta ketchuppal, spagetti tészta nyersen, ketchuppal, vagy tömlős sajttal, főtt krumpli só nélkül, túrós tészta szalonnával és cukorral, sajtos pogi majonézzel

Ez nem furcsa, de egyszer rákentem nutellát a kakaós csigára, és a lelkem majd felszállt az égbe, olyan finom volt :DDD



2018. márc. 18. 12:49
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Meg az üres palacsintát is szeretem :D
2018. márc. 18. 12:53
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Képes vagyok megenni a húslevest bármilyen tésztával. Egyszer csipetkével, nokedlival ettem :D Erre valaki azt mondta nekem, ha ezt neki megkellene ennie, biztos összehányná magát. Én imádom, mindenféle tésztával.
2018. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Palacsintát én is szinte csak üresen eszem. :-)

Rántotta ketchuppal és/vagy majonézzel.

Krumplistészta tejföllel vagy medvesajttal.

Májkrémes szendvics sajttal/medvesajttal és/vagy majonézzel.

Sós mogyoró Mars csokival.


Hirtelen ezek jutottak eszembe,de biztos van több is. Nekem ezek nem furcsák, csak másoknak, ha éppen szóba kerül. :-)

2018. márc. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Tócsnit mindenhez eszem köretnek.( Pl. Rántott hal,rántott sajt,kolbászok,levesekhez,főzelékekhez,húsokhoz, kenyér helyett szendvicsnek)


Túrós táskára gyakran teszem lekvár vagy vanilliás pudingot.


Tormás ketchupos lángos

2018. márc. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Kulonos etel parositasi szokasaim nincsenek, talan az lehet fura, hogy a sutemenyeket rendes villaval eszem, a masodikakat pedig sutemenyes villaval.
2018. márc. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
64%
Kakaóporos nokedli, tejfölös lecsó, kolbászos-lekváros kenyér.
2018. márc. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
En nem szeretem a fura etelkombinaciokat, viszont tesztakat, palacsintat, krumplipuret, vagy ugy barmit imadok magaban enni en is :)
2018. márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Vanília fagyi sült krumplival :)
2018. márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Minden olajban sült ételhez (sajt, gomba, hús bundáskenyér stb), sült húsokhoz, rakott ételekhez lekvárt szoktam enni. Vagyis minden olyan ételhez amihez mások savanyúságot esznek én lekvárt eszek akár krumplis tészta vagy paprikás krumpli... Stb.

Amiket te leírtál nekem azok egyáltalán nem furák.

Szeretem a nyers sületlen tésztákat is pl palacsinta tésztáját kikeverve kiskanállal szoktam enni mint egy levest vagy a begyúrt még sületlen nyers linzertésztát, kelt tésztát piskóta tésztát is nagyon szeretem. Szoktam olyat hogy a főzni való pudingport nem főzöm meg csak kikeverem hideg tejjel és cukorral és mint egy shaket úgy megittam nagyon szerettem. Igazából írhatnám reggelig mert nagyon furcsa kajákat eszem szeretem kombinálni az édeset a sóssal imádok főzni is meg enni is. Nem rég pl kitaláltam éhségembe olyan mártogatóst hogy kecsap baracklekvár egy kis fokhagymával. Egész család jóízűen ette a sülthúshoz mikor megkérdezték miből van nem akarták elhinni. Májkrémes kenyeret dinnyével meg már nem is mondom.

2018. márc. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%

minden kaját csak szétszedve eszek meg. a tortát "fázisaira" bontom, szóval először a piskóta alja, a krém, aztán a teteje, a sültkrumpliból kipréselem a belsejét, és aztán eszem meg a külsejét, vagy a kinder pingvinről leeszem a csokit, aztán a hab izét, aztán a belsejéből a csokiréteget. a chipsről pl a lenyalogatom a cuccost, és hagyom, hogy megpuhuljon a nyálamtól, aztán eszem meg. rohadtul undorító vagyok, de csak akkor merem ezeket megtenni, ha egyedül vagyok :DDDDD

a sültkrumplit néha pisztáciával eszem

2018. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!