Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek az nagyon furcsa,...

Szerintetek az nagyon furcsa, ha mindig is szerettem volna egy fiú barátot, aki amolyan lelki társ lenne számomra testi kapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés
Egy olyan személy az életemben, akivel tényleg bármit megoszthatok. Kicsit régebben még volt néhány internetes levelezőtársam, akik egész véletlenül mind fiúk voltak és hihetetlenül jókat tudtunk beszélgetni, mégha csak írásban is. Teljesen mások, mint a lányok, mintha sokkal könnyebben megnyílnak volna nekik. Bár ez élőben sajnos nem így van, mert amúgy képtelen vagyok emberi kapcsolatokat kialakítani.

2019. júl. 14. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem te csak valakivel dumálni akarsz mert nem tudsz kialakitani emberi kapcsolatokat, de azért próbálj meg valami barátot szerezni mert anélkül nem valami jó, legalábbis én így gondolom. Sok sikert.
2019. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa, hogy nemhez kötöd azt, hogy kivel akarsz jókat beszélgetni, miközben saját bevallásod szerint élőben fiúkkal sem megy...


Egyébként nem furcsa, csak magányosnak tűnsz.

2019. júl. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%

Én élőben is inkább vagyok ellenkező nemmel.

Van öcsém, de nem jó a kapcsolatunk régóta, nem tudom, emiatt-e. Bár még, amikor jó volt, akkor is vágytam másra, nála idősebbre, tapasztaltabbra, egyszerűen másra, mert nagyon más világ, nem valami empatikus, de előadni tudja magát.

A nők meg sokszor fárasztanak, ez a szex és NY féle picsogás is...húúú....

2019. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem tartom furcsának, a lánybarátaimmal én is mindig sokkal jobban és könnyebben tudtam nagyokat beszélgetni, mélyebb dolgokat kitárgyalni, lelkizni ha valamelyikünknek valami búja-baja volt.

A fiúbarátaim gyakran elhülyéskedik a komolyabb témákat, vagy egyszerűen csak rövidre zárnak minden ilyen beszélgetést, mert félnek megnyílni. Vagy csak egyszerűen nem tartják túl férfiasnak.

2019. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
61%
Én ezt teljesen normálisnak tartom, nekem a legközelebbi barátim mind fiúk, mondjuk kiskorom óta jobban húzok pasik társasága felé mert van egy fiú ikertesóm és nekem ez valahogy sokkal természetesebb, nem vagyok női társasághoz szokva. Van néhány jó barátnőm de kb ennyi. Pasikkal sokszor jobbat tudok beszélgetni, mondjuk sok témára nem vevők amikre a csajok igen.
2019. júl. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy találsz erre a szerepre valami balekot, bár velem sokáig nem játszanád az biztos.
2019. júl. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fiuk dugni akarnak...

Neked kem fog menni , de aki herinc okból béna . Azzal menni fog.

2019. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!