Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zsozeatya rossz?

Zsozeatya rossz?

Figyelt kérdés
(valaki komolyan veszi annak gratulálok)

#Zsozeatya #zsizinázor #Internet ebolája
2021. jan. 17. 06:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Nézz valóvilágot, ott legalább tanítanak valami értelmeset is a fiataloknak.
2021. jan. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%

Oké, örülünk hogy erről sikerült ilyen jól megegyezned saját magaddal erről.


Személy szerint én sem kedvelem, de ettől még nem írok ki róla külön kérdést...

2021. jan. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem vicces a pali :D :D

Ha művelődni akarok olvasok, ha meg nevetni akkor azonnal megy a zsizi VOD.

2021. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
De hiszen nem is kell komolyan venni! Zsozéatya eleve egy kitalált személyiség, aki mögé rejtve van egy ha nem is teljesen, de más ember.
2021. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Szórakoztató a fő jellemzője. Viszont egyre szavahihetetlenebb és hálátlanabb szerintem.

Ettől függetlenül nem rossz, sőt jó embernek gondolom. De beígér előre valamit bármivel kapcsolatban, és fixen nem úgy lesz. Persze néha közbejöhet valami, módusulhatnak a dolgok, érthető. De hogy mindig..?? Így ne ígérjen.

A hálátlanságot meg inkább úgy értem, hogy nem elég hálás. Sokszor elbagatellizál dolgokat, nem tiszteli eléggé a nézőit, kialakult baráti körét.. ehhez kapcsolódik az előzőleg említett szavahihetetlensége, amivel ugyancsak azt érezteti, hogy nem fontosak eléggé azok, akik várják a beígért dolgokat, akikből él.

Szeretem nézni a streamjeit, amióta átjött FB-re, azóta napi szinte követem. De igazából a kialakult brigáddal együtt szeretem. Nagyon sokat hozzátesznek a többiek a színvonalhoz, élvezhetőséghez. Nélkülük nem hiszem, hogy nézném rendszeresen.

2021. febr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem most útkeresésben van, próbálja megtalálni, hogy mi legyen a jövőben az egész bazár sorsa, igaz ezt most mellékúton keresi furcsa indokokkal megágyazva, de az tény hogy így-úgy néha maga sem tudja, hogyha sok, pedig olykor sokan segítenének neki, illetve ha valaki megmondja a véleményét valamiről igazából már lehet el sem gondolkodik rajta, csak szimplán skippeli, mondván hogy ha a többinek tetszik (ki tudja milyen embereknek és miért), akkor ez a néhány más véleményen lévő tuti csak direkt akar beleállni, még ha normálisan is írnak, mondhatni másabb szögből nézni, de hát ő is csak ember mondhatni, remélhetőleg helyre rázódnak majd a dolgok, bár nem hinném, mert a közösség is formálja az embert és hát bebizonyosodott, hogy sok álszent ember van a nézői között, esetleg 0 IQ-s, aki neki is csak a bajt okozza és akinek semmi véleménye nincs, csak megy a hype után, bár ezt ő maga is megmondta!
2021. febr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
11%
Inkább szexi! 🍌🍌🍌
2021. márc. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nem, zsizi papa nem rossz, csak alpári, kinek bejön ez a stílus, kinek nem
2021. ápr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egy zegzuális zegzes zegzborg!

Hogy lenne már rossz ?

Csokit is ad az iskolás gyerekeknek a kerítésen keresztül xDD

2021. ápr. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%

Zsoze nem rossz.

Zsoze tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyásos tonyási !

2021. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!