Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Zsozeatya rossz?

Zsozeatya rossz?

Figyelt kérdés
(valaki komolyan veszi annak gratulálok)

#Zsozeatya #zsizinázor #Internet ebolája
2021. jan. 17. 06:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Én próbálom megérteni, hogy miért szeretik ennyien, mikor ilyen krvára humorérzék nulla csávó. Aki ilyen 5 éve is gáz volt poén próbálkozásokkal szórakoztat.


Aztán felállítottam a saját elméletem, támasszatok alá, vagy cáfoljatok meg, de én azt hiszem amit ő csinál az valami ilyen meta szintű humor, hogy azt találják az emberek humorosnak, hogy milyen kínosan nulla humora van a csávónak.

2021. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Te kit találsz humorosnak ?

(Ez nem off)

2021. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha magyart kell mondani TheRavenCroaks Bandi humorát bírom.

Mást nem is tudnék a magyar kínálatból akit követek és bejön a comedy vonal amit csinál.

2021. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

11-es

Nos nem vagyok humor szakértő, vagy bárki, aki el tudja mondani normálisan, de azért megpróbálom átadni, hogy mi az szerintem!

Zsozé azt az embert vetíti ki, aki alapból sokunk lehetne baráti társaságban, valami felpezsdült hangulatban: Ez lehet buli, baráti party, vagy gaming, szóval akármi! Ő szimplán az a srác feeling, aki mindig is nagy dumás volt és semmit sem fél kimondani. Akinek vannak hasonló haverjai, vagy épp tudják milyen az, azok megértik szerintem, persze ezt szokni kell és rá kell fókuszálni, anno én is azt láttam csak, hogy ki ez a marha, mert pont egy rosszabb adást fogtam ki és nem is értettem mire megy ki a dolog! A másik fele pedig a helyzet komikum:Persze nyilván ő se fedhetetlen, nem jön be mindig és sokszor már unalmas is, de azért van olyan nem is egy, amikor jó helyen jó időben enged el valami marhaságot, mert alapvetően ez az igazi lénye, erről ismerik, hogy ha normális helyzetben van (nem fáradt stb), akkor vág az agya, mint a beretva! És őszintén szólva néha egy rosszabb nap után sokaknak megéri várni azt a néhány jó időbe elengedett marhaságot, mert simán lehet, hogy ha egy adáson nem vagy ott, akkor pont valami zseniálisról maradsz le.

2021. ápr. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!