Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy lány levelezőtársam,...

Van egy lány levelezőtársam, nemrég küldtem neki egy fénykèpet magamról, azóta viszont sokkal ritkábban ír, 2-3 naponta... Annyira ronda lehetek, hogy ezért nem ír?

Figyelt kérdés
Azt hittem hogy szemèlyesebb lesz a beszèlgetés, ha lát is, közelebb kerülünk egymáshoz ha küldök képet, viszont pont az ellenkező hatást fejtette ki?

2021. jan. 17. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem biztos hogy ronda vagy, attól még lehet hogy nem vagy az esete. Mindenki mást lát vonzónak.
2021. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Lehet nem tetszel neki és azért távolodik.Nyilván ez az oka mert akkor miért ne írna mindennap?Nem baj az.Másnak még lehetsz az esete erre gondolj
2021. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad neki, hogy miért küldtél képet?


Amúgy ne úgy vedd fel, hogy ronda lennél, szerintem csak nem vagy neki szimpatikus.


De ezt kérdezd meg tőle is, vagy beszélj vele erről, aztán ha ennyire fontosak a külsőségek, jobb, ha most derül ki.

2021. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

attól is függ, mennyire vehető komolyan, meg érdemes elgondolkozni, hogy ti mennyire vagytok egymással azonos szinten jellemben.


a legtöbb ember nagyon jófej, meg szeret jókat beszélgetni, viszont ha ezt mind csak unalomból kezdi el, akkor nyilván nem fog hosszan tartani.


viszont vigyáznod kell arra, hogy a "magányos vagyok, nincs egy barátom se" kategóriát is fenntartásokkal kell kezelned, mert ott sem mindig végződik hálával, ha te segítenél ezen a problémán.

2021. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Már régóta beszéltünk, több mint 1 éve.

Azt mondta, hogy jó a képem, de ez nem jelent semmit, nyilván nem fogja kimondani, hogy bányarém vagyok

2021. jan. 17. 15:25
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor valószínű nem vagytok egy hullámhosszon már...nem feltétlenül a külsőség lehet mindig a gond, bár ahogy 3-as is írja, ha igen, akkor azért nem is kár.
2021. jan. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Egyértelmű. Én is adidg izgulok, amíg nem látom a lányt, aztán már tudom, hogy nem akarok tőle semmit, ha számomra 10/2es.
2021. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!