Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kérlek adj tanacsot?!

Kérlek adj tanacsot?!

Figyelt kérdés
Sziasztok, 20F vagyok, ki léptem a gyüliből 1 éve! Egész gyermekkoromban szorgalmasan tanultam soha nem voltam bulikon nem iszom és nem dohányzom! Dolgozok már 1,5 éve másfél éve! Úgy gondolom mások fele tisztelettel jo indulattal tartozom, ! Mondták a hivők a gyülibe azért léptem ki mert ez a Sátán műve igy eltaszit Istentől hogy a pokolba kerüljek meg ne a földi jó léttel törődjek hanem azzal hogy a mennyországba jussak, a gyönyörűség helyere meg ne éljek szexualis életet várjam meg a hazassagot de ha megvarom addig lehetek 30-35 eves,,(( meg a hivők csak úgy élhetnek hogy dolgoznak, napi dolgaikat vegzik, de se buliba sehova nem mehetnek ez nem elet,,( es ha nem lesz mennyorszag nezek egy nagyot hogy jajj hát ezek miatt kihagytam mindent az életemből?? Szerintem csak be szeditik az embereket ezek a gyülis hívők és pokollal fenyegetnek
2021. jan. 18. 06:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Menyorszagbol mindig azt uzenik, hogy milyen rossz a Pokolban ... kozben pedig a Pokolbol sosem jonnek rossz hirek! :)))


Lehet nem is olyan rossz a Pokol?

2021. jan. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

6os vagyok. Egy szóval nem mondtam, hogy "fene nagy hivő" vagyok. Megvagyok keresztelve, tisztelem a vallást, több keresztgyerekem is van, de soha egy fillért nem szedett be tőlem a katolikus egyház. Nem kopogtattak az ajtómon, hogy gyere közénk, azért sem, hogy miért nem jössz.

Egyszerűen csak ott van a tudatomban a hit, ha szorongok néha fohászkodom és teszem tovább a dolgom. Nincs szükségem pszichológusra, egyedül is leküzdöm az akadályokat. Nekem ezt jelenti. És ez a lényeg, hogy béke van bennem. Nem ártok vele másoknak, nem prédikálok, nem térítek. És nem is fizetek érte.

Csak arra akartam rávilágítani, hogy ne általánosítsunk, mert nem lehet minden hitben élő embert egy kalap alá venni.

2021. jan. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Lassan te is külön mappát kapsz a könyvjelzőim közt...


Nem tegnap előtt volt a legutóbbi ilyen kérdésed?

2021. jan. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 pelgrim ***** válasza:
100%

Annak, hogy szorgalmasan tanultál, az életed folyamán kétség kívül még hasznát veszed, és ha mélyebben belemerülsz a dolgokba, akkor látni fogod a bulizás felületességét, és a dohányzás és az akohol és más drogok fogyasztásának káros hatásait is.

A tisztelet és jóindulat mások iránt helyén van, eddig nincs semmi amit bánnod kellene.

Ami a Sátánt illeti, attól nem kell tartanod, az nem több mint egy fanyar ábránd hiszékeny emberek gyarló tudatában, de ott nagy károkat okozhat, gondolj csak a boszorkányüldözésre. Űzd ki a sátánt tudatodból, akkor végleg megszabadulsz tőle.

A mennyország nem egy hely, hanem a tudat állapota és bármit is mondanak a hitoktatók, a szekszuális élet a szeretet révén adhat egy kóstolót a mennyekből, független attól hogy házasságon belül, vagy azon kívül történik.

A pokol, amivel a hitoktatók fenyegetnek szintén a tudat állapota nem földrajzi hely – a tudat lehető legszánalmasabb állapota.

Ha azt hiszed, hogy sokat kihagytál az életedből, ha hiányzik a bulizás, akkor azt ajánlanám, hát menj és bulizz amenynit csak bírsz és ne hagyd abba míg teljesen ki nem ábrándulsz belőle.

2021. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!